“Výborná večeře”

Kuchyně: Evropská, Česká, Bar, Kavárna
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: Welcome to Serial Burgers! Here's a stylish restaurant opened recently for you to make your sinful dreams about goddamned delicious burgers come true. Come over for patties from juicy, home-minced meat, fluffy home-baked buns and fresh herbs & veggies. Go great with draught Pilsner or yummy cocktails.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Byli jsme tu poprvé, zkusili jsme trio burgerů - double cheeseburger, ultrabacon burger a jalapenos burger, vše bylo velmi dobré. Ceny odpovídající kvalitě. Obsluha příjemná. Jen hranolky nebyly úplně dobré - tvrdé a ufritované moc. Jinak vše ok. Určitě zase zajdeme, jedny z nej burgerů v Praze.
Jo a v sobotu večer jsme dostali místo bez problémů. Což u konkurencí kde je méně místa není prakticky možné.

Poděkujte uživateli PragueDavid.
serialburgers, Manažer v zařízení Serial Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

děkujeme za Vaši návštěvu a zanechání Vašeho hodnocení.

Vždy jsme rádi, když od nás host odchází spokojený :-)

Za příliš udělané hranolky se Vám omlouvám a pevně věřím, že při Vaši další návštěvě se to již nebude opakovat :-)

Děkuji a přeji příjemný den

Člen TripAdvisoru
Recenzováno: 6. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Nejúžasnější restaurace v Praze. Ochotný,usměvavý a milý personál.Vždy když jsme v Praze tak je to naše místo kde si zajdeme na večeři. Ochutnali jsme zde steaky i burgry a nejlepší co jsme měli i cenově přijatelné.Určitě se zde budeme vracet :)

Poděkujte uživateli Člen TripAdvisoru.
serialburgers, Manažer v zařízení Serial Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. srpna 2017

velice děkujeme za Vaše milé hodnocení. Vždy jsme rádi, když se k nám hosté rádi vracejí.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu :-)

Krásný den

Recenzováno: 16. května 2017 prostřednictvím mobilu

Stylová a velmi vkusně zařízená restaurace, která podává chutné burgery s originálním podáním hranolek. Personál vlídný a pozorný.

Poděkujte uživateli Monixxx88.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 18. května 2017

velice děkujeme za zanechání Vašeho hodnocení.

Vážíme si spokojenosti našich hostů a budeme se těšit na Vaši další návštěvu :-)

Přeji příjemný den

Recenzováno: 3. května 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělý přístup ze strany zaměstnanců. Večeře velmi chutná a originální. Domácí hranolky normální či batátové. Dipy, vege burger, kachní, králičí, vepřový, hovězí... brownies... už se mi zase sbíhají sliny. Děkujeme za hezký večer. Rády se vrátíme.

Poděkujte uživateli ChessKEYRoom.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 4. května 2017

velice děkujeme za Vaše milé hodnocení, kterého si velice vážíme.

Jsme rádi, když od nás hosté odcházejí spokojeni a to je to, proč tuto práci děláme ... :-)

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Krásný den

Recenzováno: 23. března 2017

Skvělý burger, pořádný kus masa. Pozorná obsluha, není co dodat. Doporučuji k návštěve, stojí to za to!

Poděkujte uživateli jacobjimmy27.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 30. března 2017

děkujeme Vám za zanechání Vaší recenze, které si velice vážíme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Přeji příjemný den

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Serial Burgers, si také prohlíželi

Už jste navštívili Serial Burgers? Sdílejte své zkušenosti!