“Valerie”

Kuchyně: Evropská, Česká, Bar, Kavárna
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: Welcome to Serial Burgers! Here's a stylish restaurant opened recently for you to make your sinful dreams about goddamned delicious burgers come true. Come over for patties from juicy, home-minced meat, fluffy home-baked buns and fresh herbs & veggies. Go great with draught Pilsner or yummy cocktails.

Objednali jsme s manželem burger přes Bolt food, a bylo to příšerné. Bylo to natolik palivy že se to nedalo ale vůbec jist. Nemůžu si představit člověka který by to mohl sníst. I když nám vůbec nevadilo, že to bylo studenty, to je rozvoz, je to pochopitelný. Ale bylo tam tolik chilli že toho bylo víc než masa, což mi přijde úplně nevyvážené. Víc než půlka šla normálně do koše. Byla jsem z toho hodně smutná, protože jsme očekávali vyšší kvalitu.

1  Poděkujte uživateli 691valeriyab.

Recenzováno: 29. června 2020

Pro nás dosud neznámou restauraci jsme zvolili na narozeninovou večeři. Po celou dobu naší návštěvy jsme byli takřka jedinými hosty, obsluha se nám tedy věnovala důkladně :-) Zkusili jsme kukuřičné chipsy a cibulové kroužky jako předkrm. Chipsy dobré, avšak mohly být méně mastné. K hlavnímu chodu jsme zvolili ultra cheeseburger a Jalapeňo a Habanero Burger, k oboum burgerům hranolky (česnekové a bylinkové). Hranolky na můj vkus moc mastné, ale vše vyvážil výborný ultra cheeseburger, který byl chuťově opravdu skvělý. Jalapeňo a Habanero burger dobrý, bohužel pálivá chuť zastínila ostatní chutě. Ceny trochy vyšší, ale dáno lokalitou. Děkujeme za příjemný večer a rádi se vrátíme ochutnat další dobroty.

Datum návštěvy: červen 2020
2  Poděkujte uživateli dendyfra.
serialburgers, Manažer komunikace s hosty v zařízení Serial Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. srpna 2020

Dobrý den, dendyfra,

děkujeme za Vaši návštěvu a zpětnou vazbu, které si velmi vážíme a je pro nás důležitá.

Jsem rád, že jste si na našich burgerech pochutnali a malé chybičky o hranolkách určitě při Vaši příští návštěvě napravíme :-)

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu! :-)

Tomáš - manažer SerialBurgers

Recenzováno: 1. března 2020 prostřednictvím mobilu

Nedoporucuji.
1) misto propeceni medium jsem dostala neco mezi rare - medium rare
2) ochota a pristup vasich servirek se nam vubec nelibil. Ze mate pouze dve servirky a z toho jedna nam rekne, ze ona vlastne vodu neserviruje a prinese nam ji druha kolegyne, nakonec nam ji stejne prinesla ta co nam puvodne rekla ze ji neprinese... Dalsi, ze kolegyne cekala na to, aby k nam vubec nekdo prisel, kdyz si chtela objednat piti, to je strasny.
3) kdyz chci zaplatit tak jsem vyzvana abych si sla k baru zaplatit???
Za me vazne ne. Zvyste si pocet servirek a s lepsim chovanim. Nikomu z nas se nelibil pristup servirek, uplne jsme si prisli, ze skoro obtezujeme.

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli Stana1986.
Recenzováno: 16. října 2019

Výborná restaurace ,výborné burgery chválím kuchaře ,skvělá atmosféra a obsluha za 1☆ SuperRychlý,příjemný,usměvavý - odcházeli jsme s velice dobrou náladou.
Dékujeme určitě se vrátíme.

Poděkujte uživateli OliviaNehne.
serialburgers, Manažer v zařízení Serial Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. října 2019

velice děkujeme za slova chvály, těší nás, že jste byli spokojeni :-)

Velice rádi Vás tu opět uvítáme :-)

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Přeji hezký den

Tomáš - manager SerialBurgers

Recenzováno: 5. října 2019 prostřednictvím mobilu

Super obsluha, parádní prostředí a burgery jsou výborný a poctivý! Pokaždé si tu moc pochutnáme

Poděkujte uživateli vali_bene.
serialburgers, Manažer v zařízení Serial Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. října 2019

Velice děkujeme za milá slova :-)

Budeme se opět brzy těšit na Vaši návštěvu.

Přeji příjemný den

Tomáš - manažer SerialBurgers

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Serial Burgers, si také prohlíželi

Už jste navštívili Serial Burgers? Sdílejte své zkušenosti!