“Dobře se najíte”

Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Praha 5
Recenzováno: 20. března 2019

Velmi dobré jídlo asi spíše převážně klasika, slušné porce. A bývá dost narváno hlavně asi na oběd. V létě se dá sedět i venku před restaurací.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli petr_558.

Recenzováno: 26. února 2019

Skvělé jidlo, příjemná obsluha, moc se mi tam líbilo, určitě doporučuji, v nejbližší možné době se tam zastavím znova.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Honza V.
Recenzováno: 21. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsme meli zamluveny salonek s TV kvuli male cestovatelske prednasce. Musime vyjadrit velky dik - vse bylo pripravene, obsluha velmi mila, jidlo i pivo dobre. Vsichni byli spokojeni. Doporucuju!

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli czokies.
Recenzováno: 12. prosince 2018

dne 11.12.2018 jsem volala v 10.30h do této restaurace, že bych si ráda objednala jídla s sebou. Zvedl mi to velmi nepříjemný pán a svým arogantním a posměšným tónem mi oznámil, ať si zavolám v 11h a objednám si, že teď to opravdu dělat nebude, že otevírají v 11h. Omluvila jsem se a řekla, že to chápu, že zavolám tedy v 11h.
Volám v 11.01, opět mi to zvedl tento velmi "milý" pán a já začala objednávat jídla 3x španělský ptáček (z denního menu) a pak jsem chtěla svíčkovou a lososa a na to konto se mi vysmál do telefonu, že to takhle nefunguje, že si můžu vybrat jen z denní nabídky, že se mu do restaurace za chvilku nahrnou zákazníci a, že přes obědy dělají 300 jídel. A že nemá čas tady dělat jídlo z normálního menu. Oponovala jsem, proč mi to tedy neřekl v těch půl 11 a já se mohla zařídit už dávno jinak ale zbytečně jsem čekala půl hodiny. Řekl, že to dělat nebudou a sbohem. Tipl mi telefon.

Takže za prvý, co mi je do toho kolik dělají obědů.
Za druhé, pána přístup byl absolutně neprofesionální a myslím si, že by se měl nad sebou zamyslet a taky nad tím jak komunikuje se zákazníky.
Za třetí jsem objednávala jídlo do produkce, cca pro 20lidí nikdy jsme předtím neměli problém ale tentokrát? Nemám slov.
Za čtvrté, už jsme si u Vás objednávali jídlo a nikdy nebyl problém.

Díky ale už nikdy víc :)

Césarová

Datum návštěvy: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli NicolCes.
Recenzováno: 31. července 2018

Doporučení na rychlý a chutný pracovní oběd. Restauraci navštěvuji již cca 3 roky, drží si kvalitu a snaží se služby stále zlepšovat.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli verapospis.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Smíchovské Vidličky a nože, si také prohlíželi

Už jste navštívili Smíchovské Vidličky a nože? Sdílejte své zkušenosti!