“Skvělé místo”

Café de Paris
Kuchyně: Francouzská, Česká, Kavárna
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 28. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Užasné klidné místo na kávu a dezert. Příjemná rychlá obsluha. Super ceny na centrum prahy. Doporučuji všem.

Poděkujte uživateli Jack B.
fboffice, Supervisor v zařízení Café de Paris, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. ledna 2018

Dear guests,

thank you very much for choosing our café.
It is very pleasant for our team to read you were happy and satisfied with our job.

We are looking forward to see you again.

Recenzováno: 30. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Byl jsem velice mile překvapen, změny v centru Prahy se nachází v hotelu takhle nádherná kavárna, která mě uchvátila svojí rychlou obsluhou, profesionálním přístupem, vynikajícím dortem Paříž, doporučuju všem co mají rádi poklidného posezení v kavárně, která pamatuje první republiku.

Poděkujte uživateli Jiri3891.

Dear guests

thank you very much for a nice review.
That is really pleasure for our café.

Recenzováno: 26. srpna 2017

Historie, super interier. Architektura v secesi. Luxusní zacházení s hostem. Kvalita, sortiment i odbornost personálu je na výši. Někdy je lepší jen chodit okolo a dívat se z vnějšku.

Poděkujte uživateli pavd308.

Dear guests,

thank you very much for your positive feedback about your visit.
We are always very pleased to read that you enjoyed your stay with us and we hope, that you will have a chance to visit us again.

Recenzováno: 18. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Jak za prvni republiky. Tak prijemna obsluha, prijemne a krasne prostredi, porcelanove salky na kafe a caj... vyborna snidani.
Jsem tu docela casto a budu v navstevach pokracovat

1  Poděkujte uživateli Lidija Z.
Recenzováno: 3. února 2017 prostřednictvím mobilu

Měl jsem pracovní schůzku v zde v Cafe de Paris a musím říct ze vše bylo naprosto super. Určitě všem doporučuji. Výborná káva a skvělý servis

Poděkujte uživateli MichalJanda7.
fboffice, Restaurant Supervisor v zařízení Café de Paris, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. února 2017

Vážený hoste,

děkujeme Vám mnohokrát že jste si pro svou schůzku vybral naši kavárnu..
Jsme velice potěšeni, že jste spokojen s naším servisem i kávou.

Těšíme se na příležitost až Vás budeme moci u nás znovu přivítat.

Restaurant Supervisor

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café de Paris, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café de Paris? Sdílejte své zkušenosti!