“0”

Kuchyně: Asijská, Thajská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Nusle
Recenzováno: 3. ledna 2020

Jídlo výborné,to maximálně doporučuji ,prostředí příjemné ,obsluha milá . Ovšem když chcete rozvoz,tak to je katastrofa,absolutně žádná komunikace ,pošlou vám potvrzení o objednávce ,ale nikdo se neozve,takže počítáte s jídlem a nakonec vám ho nedovezou ani nedají vědět ,na dotazy kde je problém nereagují ... tak nevím ,priste si rozmyslím jestli je ještě navštívím s takovymhle jednáním ...

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli roniasek.

Recenzováno: 4. října 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace hned u metra, moc příjemná obsluha, dali sme si cappucino a obsluha nám hned doporučila palačinky z rížového těsta plněné kokosem výborné.

Poděkujte uživateli Kikin-Technovsky.
Recenzováno: 7. července 2019

Dnes jsme byli na obědě Yam Yam , metro Vyšehrad,dali jsme si polévku s kokos.mlekem , zelené kari(maso kuřecí bylo už "chycené"a nedobré a závitky .... bohužel mě bylo těžko a měla střevní problémy ....

Poděkujte uživateli Iirma.
Recenzováno: 7. července 2019

Ahoj vespolek,
vzhledem k okolnostem, kdy na cca půl roku (uvidíme co bude potom?) došlo ke změně a Yam Yam Bryksova na Praze 9 už není Yam Yam a není Thajská, píšu tento update recenze...Doufám, že se v budoucnu zase Thajsko vrátí, protože bylo jedno z NEJ v Praze. V tuto chvíli je to v podstatě klasika, steaky, burgery, saláty, domácí limonády...nic co by vybočovalo, ale je to ve velmi dobré kvalitě. Vše čerstvé a připravené z dobrých surovin. Asi bych tam nejel přes celou Prahu jen kuli tomu, ale rozhodně zapadá-li to do vaší cesty, dobrá zastávka na jídlo hned u OC Černý most (cca 100m ke vchodu)...Příjemná je i zahrádka, dá se tam i parkovat vcelku, kdyz mate trochu štěstí...Pořád doporučuji a držím majiteli palce, at ustojí nutné změny a před Vánocemi se vrátí k tomu super Thajsku :-D

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Gomery7100.
Recenzováno: 31. května 2019

Co se stalo s obsluhou tohoto podniku? Chodím tam už déle, v poslední době to ale jde s obsluhou dolu vodou. Objednání trvá dlouho, o pití si člověk musí říct 2x aby ho dostal. Vrcholem bylo, když číšnikovi spadnul citron z drinku na stůl a jeho ani nenapadlo donést nový a ještě se s náma dohadoval, že se citron dotkol stolu jenom kůrou.
Měla jsem tendenci personál omlouvat, že asi nestíhají dokud jsem při odchodu neviděla slečnu číšnici jak debatí u stolu s kámoškou a pán číšnik se zašíval s mobilem za barem.
Jídlo nicméně podle očekávaní, jedna z lepších thajských restaurací v Praze.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Maggie S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Yam Yam, si také prohlíželi

Už jste navštívili Yam Yam? Sdílejte své zkušenosti!