“Maximální spokojenost”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Žižkov
Recenzováno: 31. prosince 2019

Profesionální přístup obsluhy,rychlost,vynikající menu,výběr,nápoje.
Čistota,prostření stolu,skvělá atmosféra.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Blancetka.

Recenzováno: 9. května 2019

Chodíme sem tak dvakrát měsíčně a od té doby co se tu nekouří tak i s dětmi. Kluci si dají vždy borůvkové knedlíky - mají je tu parádní, i když se na ně chvilku čeká. My si dáváme vždy něco z denní nabídky, nebo mají parádní koleno a žebra. Fajnšmekři nechť zkusí nakládaný romadůr - i když není na některých lístcích, mají je skladem a je to pecka!

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli spajk_cz.
Recenzováno: 16. dubna 2019

Byli jsme cca před měsícem s přítelem. Úžasná obsluha, moc přijemný a profesionalní klučina. Vyborné pivo!!! Měli vepřové hody, objednali jsme skoro půl lístku a skvěle.... Jen koleno bylo trošku vysušené... Nicméně moc spokojeni, děkujeme!!

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Evelinka1982.
Recenzováno: 25. září 2018

Chtěl bych moc poděkovat za skvělou organizaci narozenin naší dcery!!! Vše bylo perfektně připravené + báječná obsluha!!!!!

Datum návštěvy: září 2018
1  Poděkujte uživateli Josef P.
Recenzováno: 14. června 2018

Za připálený hamburger a vysušenou kachnu bychom si představovali o dost nižší ceny. Při objednání malého piva se pán tvářil, jako že vtip to byl dobrý a přinesl rovnou velké. Hrají si na kvalitní restauraci, realita se ale bohužel rovná hospodě z periferie, kam zajdete jen v nouzi.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli PavelA60.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Kozla, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U Kozla? Sdílejte své zkušenosti!