“Skvěly čas))”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Barová scéna, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 29. července 2018

Včera jsme byli v Kotleta. Bylo to prosto nádherné, ale bez slečny Hany, která vědela o nas vice, než my sami, to bylo by jinak. Děkujeme vám.

Poděkujte uživateli sashjke10.

Recenzováno: 24. července 2018

Jídlo moc dobré, obsluha milá a ochotná a prostředí příjemné. Rád sem opět zavítám potěšit chuťové buňky.

Poděkujte uživateli johnyb507.
Recenzováno: 24. července 2018

Jidlo velmi dobre a obsluha naprosto paradni. Nebyl s ničím problém. Prostě Super! Navic velmi prijemne prostredi. Doporucuju!!!

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Karel B.
Recenzováno: 21. července 2018

Velká spokojenost! Zastavili jsme se na pozdní oběd a vše bylo vynikající, jídlo i servis. Děkujeme, rádi se vrátíme.

Poděkujte uživateli lisonaci.
Recenzováno: 21. července 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělé jídlo, perfektní servis, rezervace domluvena co se řeklo to platilo! Je vidět že manager Honza je člověk na svém místě! Tímto děkuji a doporučuji!

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Martin C.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kotleta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kotleta? Sdílejte své zkušenosti!