“Chválím a doporučuji”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Barová scéna, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 29. července 2018

S manželem jsem tuto restauraci navštívila již poněkolikáté a jsme vždy velice spokojení.
Skvělá dostupnost, příjemné prostředí, jídlo i obsluha.
Naposledy nás obsluhoval manažer Honza a bylo to super.
Velký znalec vín, skvěle nám poradil s výběrem, velice ochotný a pozorný.
Určitě přijdeme zase.
Ivana K.

Poděkujte uživateli smiling369.

Recenzováno: 29. července 2018 prostřednictvím mobilu

Velice profesionální přístup pana Růžičky....milé prostředí. ....výborná kuchyně ....můžeme všem jenom vřele doporučit. ...

Datum návštěvy: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Martin H.
Recenzováno: 29. července 2018

Včera jsme byli v Kotleta. Bylo to prosto nádherné, ale bez slečny Hany, která vědela o nas vice, než my sami, to bylo by jinak. Děkujeme vám.

Poděkujte uživateli sashjke10.
Recenzováno: 24. července 2018

Jídlo moc dobré, obsluha milá a ochotná a prostředí příjemné. Rád sem opět zavítám potěšit chuťové buňky.

Poděkujte uživateli johnyb507.
Recenzováno: 24. července 2018

Jidlo velmi dobre a obsluha naprosto paradni. Nebyl s ničím problém. Prostě Super! Navic velmi prijemne prostredi. Doporucuju!!!

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Karel B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kotleta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kotleta? Sdílejte své zkušenosti!