“výborná atmosféra a obsluha”
Recenze Kotleta

Kotleta
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Barová scéna, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 6. srpna 2018

Chtěla bych všem doporučit tuto restauraci )) Má uzasny interier a dodava atmosferu na kterou se jen tak nezapomína . Jídlo je bez chyby a vyplati se tam chodit ,pokud máte rádi obsluhu co o vás pečuje s usmevem . Já za svuj zazitek mohu poděkovat VASYLOVI MOLDAVCHUKOVI . Určitě prijdem zas a zas )

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Sofie M.

Recenzováno: 31. července 2018 prostřednictvím mobilu

Pokud chcete v centru výborné pivo a skvělí servis, tak jste tu na správném místě. Obsluhoval nás pan Růžička. Mohu jen doporučit.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Jan D.
Recenzováno: 29. července 2018

S manželem jsem tuto restauraci navštívila již poněkolikáté a jsme vždy velice spokojení.
Skvělá dostupnost, příjemné prostředí, jídlo i obsluha.
Naposledy nás obsluhoval manažer Honza a bylo to super.
Velký znalec vín, skvěle nám poradil s výběrem, velice ochotný a pozorný.
Určitě přijdeme zase.
Ivana K.

Poděkujte uživateli smiling369.
Recenzováno: 29. července 2018 prostřednictvím mobilu

Velice profesionální přístup pana Růžičky....milé prostředí. ....výborná kuchyně ....můžeme všem jenom vřele doporučit. ...

Datum návštěvy: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Martin H.
Recenzováno: 29. července 2018

Včera jsme byli v Kotleta. Bylo to prosto nádherné, ale bez slečny Hany, která vědela o nas vice, než my sami, to bylo by jinak. Děkujeme vám.

Poděkujte uživateli sashjke10.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kotleta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kotleta? Sdílejte své zkušenosti!