“Příjemný ”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Barová scéna
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 12. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Zašli jsme s přáteli. Prostředí pěkné, čisté. Jídlo bylo dobrý , je to v centru takže ceny vysoko. Za ty prachy mohlo být lepší.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli zuzanam893.

Recenzováno: 6. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Krásná zahrádka a dobre jídlo. Dali jsme na doporučení číšníka Tyli. A opravdu jsme si pochutnali. Kachna se zelím a Žebra. Opravdu dobrá volba. Krásná atmosféra. Vstřícná a ochotná obsluha. Doporučujeme

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Pepa T.
Recenzováno: 6. srpna 2018

Chtěla bych všem doporučit tuto restauraci )) Má uzasny interier a dodava atmosferu na kterou se jen tak nezapomína . Jídlo je bez chyby a vyplati se tam chodit ,pokud máte rádi obsluhu co o vás pečuje s usmevem . Já za svuj zazitek mohu poděkovat VASYLOVI MOLDAVCHUKOVI . Určitě prijdem zas a zas )

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Sofie M.
Recenzováno: 31. července 2018 prostřednictvím mobilu

Pokud chcete v centru výborné pivo a skvělí servis, tak jste tu na správném místě. Obsluhoval nás pan Růžička. Mohu jen doporučit.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Jan D.
Recenzováno: 29. července 2018

S manželem jsem tuto restauraci navštívila již poněkolikáté a jsme vždy velice spokojení.
Skvělá dostupnost, příjemné prostředí, jídlo i obsluha.
Naposledy nás obsluhoval manažer Honza a bylo to super.
Velký znalec vín, skvěle nám poradil s výběrem, velice ochotný a pozorný.
Určitě přijdeme zase.
Ivana K.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli smiling369.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kotleta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kotleta? Sdílejte své zkušenosti!