“Výborná thajská kuchyně”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 12. srpna 2019

Výborná thajská kuchyně. Velmi příjemná a usměvavá obsluha. Myslím si, že si tam každý přijde na své. Jejich sezamová zmrzlina je naprostá bomba :) Mají i rozvoz, který je také rychlí a jídlo Vám dovezou teplé. Ráda se sem vracím

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Monnyy017.

Recenzováno: 8. srpna 2019

Výborná thajská kuchyně, vše čerstvé, rychlá a milá obsluha. Objevila jsem tento podnik pár týdnů před touto recenzí a od té doby se stala tato restaurace na Národní moje závislost. Výborné wok speciality, směsi s rýží, kari, pro milovníky ostrého široký výběr, vynikající domácí limonády. Jen bych doporučila udělat si předem rezervací, ať dostanete krásné místo u okna. :-)

Poděkujte uživateli Marie_Praha92.
Recenzováno: 6. května 2019

Velmi jsem si pochutnala, měla jsem na výběr závitky, a poté thajské nudle a jako sladkou tečku sezamovou zmrzlinu, vše naprosto vynikající. Určitě doporučuji a ráda se vrátím.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Lada N.
Recenzováno: 20. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Velice dobré jídlo (smažené krevety a Sukiyaki nudle),thajské pivo, příjemná obsluha, za mě super Thajsko v Praze.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Martin S.
Recenzováno: 22. března 2019

dnes 22.3.2019 oslava narozenin 14-ti leté slečny. Výborné jídlo a velmi sympatická a vtipná servirka Petra !!

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Martynoo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Modrý zub, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurant Modrý zub? Sdílejte své zkušenosti!