“Nezapomenutelný výhled”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 31. května 2016

Výborná kuchyně, zajímavá gastronomie. bohužel jsme nebyli moc spokojeni s obsluhou. Díky netradiční lokalitě se ale vrátíme, snad budeme mít větší štěstí

Poděkujte uživateli papaverin2016.

Recenzováno: 14. března 2016

Toto musíte prostě vidět a zažít, jinak nepochopíte. Dopřálo se mi toho štěstí, že jsem zde měl jednání s jednou velmi příjemnou slečnou akorát v době západu slunce. Krásný výhled na kus Prahy, velmi příjemná obsluha, chutná káva, povedené jídlo. Mít kolem někdy cestu, zajdu sem opět.

Poděkujte uživateli Lukas H.
Recenzováno: 15. února 2016 prostřednictvím mobilu

S rodinou na nedelnim obede , velika spokojenost s obsluhou a kuchyni na nejvyssi urovni. Krasne prostredi s vyhledem na Vysehrad!

Poděkujte uživateli Dan C.
Recenzováno: 13. února 2016

vřele doporučuji vsem,kdo hledají nezapomenutelný zážitek,mají zde bohatou škálu nápojů,zajímavé a chutné pokrmy,výbornou kávu a číšníci se na vás usmívají, z návstěvy této restaurace budete mít na dlouho příjemný pocit,určitě tam zas někdy pujdem

Poděkujte uživateli dagmar a.
Recenzováno: 10. února 2016

Zašli jsme sem na pracovni večeři. Byli jsme zde jediní. Výhled jsme moc obdivovat nemohli, byl večer. Ve dne je prý výhled úžasný. Velmi těšili na degustační menu. Personál byl příjemný. Příbor na stůl dávali v rukavičkách, které bohužel byly ušmudlané. Z pěti chodů za největší průšvih považuji -svatojakubske mušle, rybu a sorbet. Mušle měly zvláštní chuť, byly zauzené a zejména jedna z přiložených omáček byla velmi nedobrá. Nechutnalo to nikomu. Ryba-hlavní chod byla nesolená, nechucená, suchá a zřejmě byla nejspíš původně zmražená. Takto skvělá čerstvá ryba nechutná. Největší průšvih byl sorbet- 2 malé kopečky -limetka a nejspíš černý rybíz. Limetkový měl pachuť starého ledu načichlého od jiného skladovaného jídla, rybíz měl v sobě velké kusy ledu- neklamná známka stáří- rozmražení a zas zmražení. Celkově vezmu- li v potaz cenu- cca 300 Kč za chod, (dezert je také chod) je tato restaurace ohromný průšvih. Zpětně se nedivím, že je zde málo návštěvníků. Růže pro ženy na závěr to nezachrání, i když je to velmi milé gesto.

3  Poděkujte uživateli 809michaelab.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bastion Prague Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bastion Prague Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!