“Pan”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 6. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o krásný zážitek, který jsme prožili s manželem při návštěvě tohoto restaurantu. Byl to pro nás nevšední zážitek. Manžel je velmi náročný v restaurantech. Zde bylo vše precizní. Děkuji mockrát. Rádi se budeme vracet.
Kateřina Boldová

Poděkujte uživateli Katka34.

Recenzováno: 5. prosince 2016

Absolutní dokonalost, vše se snoubí. Vynikající kvalita za příjemnou cenu. To se jen tak nevidí. Špičková kuchyně!!!
Vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli kayser478.
Recenzováno: 9. listopadu 2016

Restaurace s hezkým prostředím, krásným výhledem a přívětivým a pozorným personálem. Vynikající jídlo, opravdu jsme si pochutnali. Míla pozornost: každá slečna v naší společnosti dostala při odchodu květinu. Určitě se vrátíme.

Poděkujte uživateli Mila M.
Recenzováno: 24. července 2016

Výhled je bezpochyby parádní, osvětlená basilika Sv. Petra a Pavla je balzámem na duši ve spojení s bastionskou kuchyní, profesionálně vedenou a prezentovanou, to vše doplněné famózním vínem nejen z naší provenience a navíc servírovaným špičkovým sommeliérem. Zážitek, který je třeba doporučit!

Poděkujte uživateli mmah2016.
Recenzováno: 15. června 2016

Restaurace Bastion je "ztracena" v zahradě Ztracenka na Vinohradech. Patří mezi špičkové restaurace v Praze, rozhodně doporučuji návštěvu.
Krásné prostředí na zcela vyjímečném místě stojí určitě za zastavení se.
Obsluha je vynikající, exeletní jídla se servírují se v rukavicích včetně dezertů.
Při odchodu jsme dostali na rozloučenou růže.....
Rozhodně se sem v nejbližší době vrátíme

Poděkujte uživateli Hana S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bastion Prague Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bastion Prague Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!