“Špatná obsluha - a to velmi”

Bastion Prague Restaurant
Kuchyně: Evropská, Restaurace, Česká, Mezinárodní, Kavárna
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 18. září 2018

Nádherné místo, krásná restaurace, dobré jídlo, ale neskutečně špatná, arogantní obsluha. S tím jsme se doposud v restauraci takovéto kategorie nesetkali. Bohužel takovýto zážitek už nebudeme chtít nikdy zažít. Je to škoda, ostatní bylo na jedničku !

Poděkujte uživateli Andrea F.

Recenzováno: 24. dubna 2018

Jestli máte někdo rád úžasné kulinářské luxusní zážitky, tak doporučuji Bastion Restaurant Prague. Krásné tiché prostředí s luxusním výhledem a naprostá profesionalita. O jídle ani nemluvím, dokonce jsem ochutnala i brzlík, jehněčí a jazyk. Vše skvělé! Nechápu, kde se vzali jakékoliv negativní recenze. Už jsem toho prošla víc a tohle je další TOP! Díky moc páteční směně. Bartáková

Poděkujte uživateli Ivana Š.
Recenzováno: 19. února 2017

Byli jsme s mojí partnerkou na Valentýnské večeři a mohu říci, že toto místo je opravdu úchvatné. Byl to opět zážitek nejen menu bylo pastvou pro oči. Vynikající výběr vín k jednotlivým chodům a na závěr růže pro partnerku. Opět jsem byl nadšen.

Poděkujte uživateli daniel p.
Recenzováno: 6. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o krásný zážitek, který jsme prožili s manželem při návštěvě tohoto restaurantu. Byl to pro nás nevšední zážitek. Manžel je velmi náročný v restaurantech. Zde bylo vše precizní. Děkuji mockrát. Rádi se budeme vracet.
Kateřina Boldová

Poděkujte uživateli Katka34.
Recenzováno: 5. prosince 2016

Absolutní dokonalost, vše se snoubí. Vynikající kvalita za příjemnou cenu. To se jen tak nevidí. Špičková kuchyně!!!
Vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli kayser478.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bastion Prague Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bastion Prague Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!