“P E R F E C T (I) -ON- !”

Kavárna Pražírna
Č. 22 z 430 Káva a čaj v Praze
Kuchyně: Současná, Kavárna
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 28. května 2020

Naprosto dokonalá káva! ❤ Pěna na latté je našlehaná jemně jako obláček. Perfektní a nic míň! Normálně moc černou kávu nepiju, ale tady si ten batch brew občas dám. K tomu ty božské sendviče a úžasné dezerty ...a je tady závislost ani nemrknete. Pro kafe z Pražírny, šla bych světa kraj! Miluju a doporučuju! Obsluha nejlepší! ❤ Těším se na další! (Toto není reklama :D)

Datum návštěvy: květen 2020
Poděkujte uživateli 763kl_rah.

Recenzováno: 14. února 2020

Dlouho jsem neměl čas a ni příležitost do kavárny Pražírna zajít. I po dlouhé době stále dobrý servis, milý personál, dobrá káva, skvělé vínko i jídlo, co jsem si dali.

Datum návštěvy: únor 2020
3  Poděkujte uživateli Karel K.
Recenzováno: 27. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Misto, kde se musi kazdy vyborne citit. Kaficko, dortik a mozna jeste vinko? S knizkou nebo prateli? Vse umozni vcelku mlade obsazena kavarna. Jen tak dal...

Poděkujte uživateli vladkap2017.
Recenzováno: 24. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi dobrá káva, personál ví co dělá a nemá problém poradit s výběrem. Limonáda příjemně překvapila. Obsluha velmi vstřícná a ochotná. Byl jsem v Praze pouze na návštěvě ale ceny mi přišli na Prahu rozumné.

Poděkujte uživateli I8446XXpavelk.
Recenzováno: 19. ledna 2020

Příjemný podnik specializovaný na vše s kávou, takže vlastně nic pro mě, ale partnerka si na místní kávě vždy pochutná a je to tu příjemné a jde si dát i pivo
většinou z nějakého menšího českého pivovaru, takže host ochutná i třeba něco nové. Obsluha je milá, jen se občas trochu déle čeká, ale celkový dojem velmi dobrý.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Rudolf C.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kavárna Pražírna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kavárna Pražírna? Sdílejte své zkušenosti!