“Neuskutecnena snidane”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Snídaně
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 12. dubna 2015

Měli jsme v úmyslu navštívit tuto restauraci dne 12.4.v ni posnidat přestože měla byt otevřena od 9 hodin ,bylo ještě v 9.15 zavřeno,chvíli jsme počkali a pak jsme se přemístili do CafeSavoy,kde jsme se jako obvykle příjemné nasnidali .Je vidět,ze i 25 let po revoluci v Česku převládá ještě hodně ze socialistického myšlení.o

Poděkujte uživateli Daniel M.

Recenzováno: 24. března 2015

bistro kavárna na malé straně v centru prahy, oklí je čisté a vkusné stejně jako zařízení kavárny - restaurace

Poděkujte uživateli Jerry N.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli KTati.
Recenzováno: 17. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Peter S.
Recenzováno: 1. listopadu 2017

1  Poděkujte uživateli JohnSFitz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo cukrkavalimonada, si také prohlíželi

Už jste navštívili cukrkavalimonada? Sdílejte své zkušenosti!