“Výborné koření”

Kuchyně: Evropská, Indická, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Výborně kořeněné jídlo a příjemné doporučení jídla od obsluhy vedlo k dobrému obědu. Bohužel číšník přehnal nabízení a oběd jsme zakončil masala čajem s mlékem, který nám úplně nechutnal.

Poděkujte uživateli MartinKarlovice.

Recenzováno: 5. září 2019

Skvělé jídlo, příjemná obsluha a prostředí. Doporučuji! Nebylo tu moc lidí, což bylo super. Skvělé na posezení s přáteli.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli ThanhHai98.
Recenzováno: 13. dubna 2019

Jako iniciátor a jeden z otců zakladatelů této indické restaurace existující v Praze od roku 1978 jsem stále srdcem v tomto prostoru, kde jsme poprvé v tehdejším Československu ochutnali nefalšované indické pochoutky včetně specialit tandoori v šamotových píckách. Jednou za čas neodolám a jdu si pochutnat na indické speciality, které vytvoří indický kuchař. Polévky (kuřecí, tomatová či čočková) nemají chybu. Má chuťová cesta vede přes tandoori - nejčastěji chicken tikka, k němuž si dávám česnekový naan a zeleninovou raitu (někdy i ananasovou). Kulfi - nejstarší zmrzlinu na světě vypouštím, to by bylo už přespříliš. Vše jistí indické pivo COBRA.
Atmosféru doplňují indické rukodělky a originální indické obrazy.Vše zajišťuje kromě kuchaře a personálu vrchní Igor již dvacet let. Co jiného můžeme chtít? Škoda jen, že Mayur nezůstal na původní místě vedle, i když nové místo je velmi útulné pro příjemné posezení.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Ivan L.
Recenzováno: 10. února 2019 prostřednictvím mobilu

Tragedie... Již jednou jsem pojal nápad tento podnik navštívit po letech. V půl 12 jsem na dveřích zjistil, že mají otevřeno od 12hod. Zklamaní, ale pochopil jsem. Dnes v neděli jsem to zkusil po druhé. Otevřeno od 13hod. Tak to už nechápu vůbec... Buďto chci podávat obědy a otevřu v 11 hod nebo nechci a otevřu v 17hod... Budiž, ve 13:05hod židle ve dveřích... Na dotaz zda je otevřeno přišla odpověď, že až dorazí číšník... Pak to pro jistotu rovnou zamlkli. Omluva nic, na dveřích nic. Tak pokud ode mě chtějí za jídlo 265-275Kč bez příloh měli by se podle toho chovat. Nemám ve zvyku stát přede dveřmi a čekat na číšníka v takto drahém podniku. MĚ UŽ TADY NIKDY NEUVIDÍ

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli 201buffys.
Recenzováno: 27. srpna 2017

Roky je v provozu, rád sem chodím sám i s přáteli. Kdo má rád indickou kuchyni, tak si zde pochutná. Malá provozovna, skvělá atmosféra.

Datum návštěvy: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli milas189.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Indian Restaurant Mayur, si také prohlíželi

Už jste navštívili Indian Restaurant Mayur? Sdílejte své zkušenosti!