“Skvely servis, vyborne jidlo”
Recenze Cotto Crudo

Cotto Crudo
Rezervovat u společnosti OpenTable
Cotto Crudo již není v požadovaném čase k dispozici. Vyberte jiný čas nebo hledejte dostupné restaurace.
Vybraný čas již uplynul.
Kuchyně: Evropská, Italská, Středomořská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Rezervace
Recenzováno: 3. března 2018 prostřednictvím mobilu

S novym konceptem restaurace ve Four Seasons jsme maximalne spokojeni. Vyborna kuchyně a servis na skvělé úrovni, navíc za neuplně přemrštěné ceny. Takže dostupné i pro průměrného pražáka:) určitě se zase rádi objevíme.

Poděkujte uživateli Jan Madman D.

Recenzováno: 10. února 2018 prostřednictvím mobilu

Po Michelinské hvězdě restaurace změnila koncept a mě osobně sedí víc. Skvělé místo pro pracovní schůzku, nebo jen relax ~ drink s výborným servisem.

Poděkujte uživateli Valmont.
Recenzováno: 13. října 2017

Naše návštěva předčila očekávání. Vše bylo vynikající, za jídlem je vidět obrovské množství práce v kuchyni. To mu dává, kromě kvalitních surovin, punc výjimečnosti. Obsluha zvládla dobře i spárování každého chodu s odpovídající skleničkou k němu vhodného vína.

1  Poděkujte uživateli Václava K.
Recenzováno: 7. října 2017 prostřednictvím mobilu

Velice příjemný personál, mladý muž ve stylu "Obsluhoval jsem anglického krále" perfektní. Úchvatný výhled na hrad. Dokonalé předkrmy s možnosti sharingu masitých a sýrových dobrot. Jídlo kouzelně upraveno, ale asi jsme nevybrali nejlépe. Dezerty jedna báseň, výborná káva i vina.

1  Poděkujte uživateli matanuschka1.
Recenzováno: 4. května 2017

Na poslední chvíli jsme se rozhodli s návštěvou ze Švýcarska, že si dáme něco dobrého v centru města, byla to správná volba.

Poděkujte uživateli Helena E.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cotto Crudo, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cotto Crudo? Sdílejte své zkušenosti!