Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Nejoblíbenější hodiny :-)”

Staroměstská radnice s orlojem
Zaujímá 9. místo z 926 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Poplatek: Ano
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Staroměstská radnice patří k nejvýznamnějším památkám České republiky. Byla zřízena v roce 1338 jako sídlo správy Starého Města pražského, dnes slouží především k reprezentačním účelům hlavního města Prahy. Historická radnice je tvořena souborem pěti středověkých domů, její nároží zdobí památný orloj, gotický arkýř a mohutná hranolová věž. Vyhlídkový ochoz radniční věže nabízí nejkrásnější pohled na Prahu. Jedinečným zážitkem jsou prohlídky historických síní Staroměstské radnice. Nákladně zdobené místnosti pochází z různých období a jsou dokladem pozoruhodného vývoje radničního komplexu. Komentované prohlídky v různých jazycích jsou organizovány v hodinových intervalech.
74 recenzí
Recenze atrakcí (31)
common_n_attraction_reviews_1bd8 11 bodů za pomoc
“Nejoblíbenější hodiny :-)”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 18. března 2017

Na radnici můžete najít nejoblíbenější astronomické hodiny v české republice. Každý den je povolen vstup do věže a vždy v celou na orloji můžete vidět kolující figury Apoštolů.

Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Mischell J.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

16 790 recenzí od naší komunity

Nejprve čeština
Praha, Česká republika
7 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Zážitek i přes mnoho lidí”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 17. března 2017

Vždy mě Orloj fascinoval a ráda se na něj dívala kdykoli jela do Prahy. Jediné, co mě odrazuje od návštěvy, je množstí lidí kolem. Ale to se dá čekat od památky takové slávy.

Navštíveno v červnu 2016
Poděkujte uživateli LucieStej.
56 recenzí
Recenze atrakcí (35)
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Staroměstská radnice s orlojem”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 4. března 2017

Vždy, když kolem poledne procházím kolem staroměstské radnice, upoutá mě orloj se svým tzv.divadlem, v podobě kolujicich apoštolů, kokrhajiciho kohouta a kostlivce v pohybu, je to opravdu velký zážitek, i když jsem to uviděl a uslyšel několikrát ve svém životě, vřele doporučuji ke shlédnutí.....

Užitečné?
Poděkujte uživateli Radek P.
7 recenzí
Recenze atrakcí (4)
“radnice na Staromáku pro každého”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 14. února 2017

jsou zde k vidění krásné interiéry, je zde také několik výstavních síní-prostor, doporučuji návštěvu modelu staré Prahy-bezplatný vstup a vyhlídkové věže-placené, v přízemí bývají časté foto-výstavy jako Czech Press Photo apod.

Užitečné?
Poděkujte uživateli Big B.
Praha, Česká republika
154 recenzí
Recenze atrakcí (54)
common_n_attraction_reviews_1bd8 75 bodů za pomoc
“Staroměstská radnice s orlojem”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 12. února 2017

Praha, Staroměstské náměstí 1 - Staroměstská radnice s funkčním nádherným orlojem ze 14. století. Doporučuji k návštěvě, romantické místo, z něhož dýchá historie.

Užitečné?
Poděkujte uživateli Katrin N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Staroměstská radnice s orlojem, si také prohlíželi

Už jste navštívili Staroměstská radnice s orlojem? Sdílejte své zkušenosti!