Karlův Most
Č. 3 z 1 213 zařízení v kategorii aktivity – Praha
Srdeční zálažitost

Nejkrásnější pohled na matičku Prahu. Při návštěvě Prahy nelze vynechat. Doporučuji vyrazit v... přečíst další informace

johnnybegood8
Praha, Česká republika
Karlův most- historie Prahy.

Karlův most je kus historie našeho státu. Byli jsme ubytovaní na Kampě a tak jsme na Karlův most... přečíst další informace

Hanka821
Hulín, Česká republika

Recenzováno: 28. prosince 2019

Projděte se po Karlově mostě po setmění Slunce. Rozsvítí se celá Praha, krásné okolí i pražská hrad.

Poděkujte uživateli Hananguyen22.
Recenzováno: 27. prosince 2019

Procházka po mostě v Praze prostě musí být. Umělců je již méně, zato racků stále dost. Nádherné sochy.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli MarekZapletal.
Recenzováno: 23. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Po setmění působí Karlův most romantičtěji a je snadnější ho přejít, neboť je tam mnohem méně lidí než přes den. Doporučuji.

Poděkujte uživateli 225simonas.
Recenzováno: 23. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

I pres ty davy turistu toto misto zboznuji, pokazde kdyz jsem v
Praze musim se jit projit po Karlove moste. Je do jedna z pamatek kterou nesmite minout a musite ji navstivit.

Poděkujte uživateli jose1988a.
Recenzováno: 21. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Krasny historicky most. Je zde hodne turistu. Doporucuji si privstat, v nekterych hodinach se vubec neda projit. Ale stoji 100% za navstevu!

Poděkujte uživateli sane528.