Karlův Most
Č. 3 z 1 222 zařízení v kategorii aktivity – Praha
Závan historie

Po dobu vládních opatření, kdy je vše zavřeno, je procházka po Karlově mostě úžasná... ticho, klid... přečíst další informace

Recenzováno: před 4 dny
ResidentMng
Praha, Česká republika
Hezká procházka

V této době bez turistů krásná procházka po historické památce. Před i za mostem "hladová" okýnka s... přečíst další informace

Hana M

Recenzováno: 9. září 2020 prostřednictvím mobilu

Nejkrásnější pohled na matičku Prahu. Při návštěvě Prahy nelze vynechat. Doporučuji vyrazit v ranních hodinách

Datum zážitku: září 2020
1  Poděkujte uživateli johnnybegood8.
Recenzováno: 6. září 2020

Karlův most je kus historie našeho státu. Byli jsme ubytovaní na Kampě a tak jsme na Karlův most chodili denně.

Datum zážitku: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Hanka821.
Recenzováno: 4. září 2020

Pro mne Karlův most po x návštěvách začal být jen průchozí bod. Nic zvláštního, doporučuji Mosteckou věž.

Datum zážitku: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli LukynCZE.
Recenzováno: 31. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsme s přáteli strávili víkend a vaše bylo dokonalé. Celý personál hotelu je velice přátelský a nápomocný. Sice nejsou moc pohodlné polštáře, ale na požádání nám je vyměnili. Snídaně je chutná a bohatá.

Datum zážitku: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli 844pavlak.
Recenzováno: 22. srpna 2020

Příjemné bylo, že na mostě bylo méně lidí. Převážně tam byly domorodci. Příjemná podvečerní procházka.

Datum zážitku: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli JanaJi50012.