“Malá Strana”

Podrobnosti o atrakci
Poplatek: Ne
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Recenzováno: 12. února 2017

Praha, historické centrum, Malá Strana. Nádherné domy, skvělé restaurace, panoramatické výhledy - krásná řeka. Doporučuji k návštěvě všem!!!

Poděkujte uživateli Katrin N.

19234 036 recenzí

Recenzováno: 1. prosince 2016

Malá strana je částí Starého města Prahy, lákajíc turisty k návštěvě malebných zákoutí, úzkých uliček s krámky různého zboží, hlavně dárků na památku, prohlídkou staveb různé architektury, ale i pro posezení v hospůdkách a v klidu se vcítit do atmosféry dávných časů naší historie.

Poděkujte uživateli Břeťa F.
Recenzováno: 24. listopadu 2016

Od 5 let jsem tam žil a strávil jsem tam i dobu školy, až po maturitu. Na Petřín jsem chodil s lukem přes záda a později s děvčaty na romantické procházky. Malá Strana je plná skutečné pražské historie, pod Hradčany, přes řeku od Starého Města, stále nabízející krásná historická zákoutí i parky plné zeleně. Malá Strana má neodmyslitelnou zásluhu na kráse celého města ...

Poděkujte uživateli Ruben Aram T.
Recenzováno: 26. září 2016 prostřednictvím mobilu

Tato část Prahy se velmi odlišuje od Starého i Nového města pražského. Je to podhradí s paláci, ambasádami a státními institucemi, ale i zahradami, hospůdkami a zákoutími. O historii zde zakopáváte, Hradčany máte nad hlavou. Skvělé na pěší procházky.

Poděkujte uživateli aaaaa30.
Recenzováno: 31. srpna 2016

Na Malé Straně se nachází spousta krásných míst, i když na mnohých místech je velký tlak turistů. Mám ráda Petřín a blízkost Kampy a řeky Vltavy. Zklamalo mě jen, že Muzeum strašidel na Mostecké je chabá zábava a nic zvláštního k vidění.

Poděkujte uživateli Lafitka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Malá strana, si také prohlíželi

Už jste navštívili Malá strana? Sdílejte své zkušenosti!