“Procházka Malou stranou”

Podrobnosti o atrakci
Poplatek: Ne
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Recenzováno: 18. března 2017

Toto náměstí má pro mě zvláštní kouzlo, je tak navštěvované turisty a vždy plné lidí, ale přitom neztratilo nikdy svůj ráz a charakter. Doporučuji všem jeho návštěvu.

Poděkujte uživateli Radek P.

Recenzováno: 12. února 2017

Praha, historické centrum, Malá Strana. Nádherné domy, skvělé restaurace, panoramatické výhledy - krásná řeka. Doporučuji k návštěvě všem!!!

Poděkujte uživateli Katrin N.
Recenzováno: 1. prosince 2016

Malá strana je částí Starého města Prahy, lákajíc turisty k návštěvě malebných zákoutí, úzkých uliček s krámky různého zboží, hlavně dárků na památku, prohlídkou staveb různé architektury, ale i pro posezení v hospůdkách a v klidu se vcítit do atmosféry dávných časů naší historie.

Poděkujte uživateli Břeťa F.
Recenzováno: 24. listopadu 2016

Od 5 let jsem tam žil a strávil jsem tam i dobu školy, až po maturitu. Na Petřín jsem chodil s lukem přes záda a později s děvčaty na romantické procházky. Malá Strana je plná skutečné pražské historie, pod Hradčany, přes řeku od Starého Města, stále nabízející krásná historická zákoutí i parky plné zeleně. Malá Strana má neodmyslitelnou zásluhu na kráse celého města ...

Poděkujte uživateli Ruben Aram T.
Recenzováno: 26. září 2016 prostřednictvím mobilu

Tato část Prahy se velmi odlišuje od Starého i Nového města pražského. Je to podhradí s paláci, ambasádami a státními institucemi, ale i zahradami, hospůdkami a zákoutími. O historii zde zakopáváte, Hradčany máte nad hlavou. Skvělé na pěší procházky.

Poděkujte uživateli aaaaa30.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Malá strana, si také prohlíželi

Už jste navštívili Malá strana? Sdílejte své zkušenosti!