Recenzováno: 23. března 2017

Jednolůžkový pokoj = komora na smetáky v přízemí. Pokoj naprosto neútulný, holá ledová podlaha, ani židle tam nebyla, koupelna bez topení (teplotou a osvětlením připomínala márnici), zato výhled do ulice přes zamřížované okno stál za to. Šílenej kravál z ulice, kuchyně i technického zázemí. Nechápu, jak takovouhle hrůzu může nabízet 4* hotel. Oschlý chleba na snídani už fakt nepřekvapil. Ve stejné cenové relaci jsou v Praze MNOHEM LEPŠÍ hotely. Za mě - stačilo a nikdy víc!!!!!!

• Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) pracovně
2  Poděkujte uživateli pivoine1981.
Recenzováno: 3. listopadu 2016

Byli jsme zde ubytování na jednu noc v době konání veletrhu. Poloha hotelu je moc příjemná, přístupná v pohodě metrem. Parkování již bohužel není zdarma před hotelem, jako tomu bývalo. Pokoje pěkné, čisté, pohodlné, jen pravidelně venku kouřící personál mě po čase donutil zavřít okno :-) Cena dobrá, rádi se vrátíme.

• Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Wetra.
Recenzováno: 1. června 2016

+ Pěkné světlé pokoje, klidné prostředí ve vilové čtvrti Kobylisy, možnost bezplatného parkování na ulici bez provozu před hotelem, dobrá dostupnost centra metrem nebo tramvají, přijatelná cena přes Booking. Ochotná paní recepční.
- Na čtyřhvězdičkový hotel poněkud skromná snídaně.

• Datum pobytu: duben 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Petr5.
Recenzováno: 26. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel je příjemný a hlavně čistý. Ochotný personál, dobré snídaně a kousek na metro :)
Non stop recepce, když máte štěstí, máte krásný výhled na Prahu.

Jako velké + hodnotím možnost zaparkování v sousední ulici zdarma. Místo jsem našel vždy.

Datum pobytu: duben 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli David C.
Recenzováno: 19. dubna 2016

s ubytováním v hotelu Aida jsme byli maximálně spokojeni, příjemný personál, čistota na pokoji, bohaté snídaně, blízkost stanice metra, tichá ulice. Pobyt v Praze jsme si užili, příště se budeme opět zajímat o ubytování v tomto hotelu. Děkujeme.

Datum pobytu: duben 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli staudova_jana.