“Jedna z prvních dominant naší země*”

Katedrála sv. Víta
Č. 4 z 993 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Poplatek: Ne
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Recenzováno: 14. března 2017

Překrásná katedrála plná historie a krásných pohledů. Neogotické věže byly dostavěny až na začátku 20. století a to stejným architektem, který postavil několik neogotických chrámů po Praze a to včetně přestavby kostela na Vyšehradě. Z venku je na boku historicky velmi cená mozaika a ve věži náš největší zvon, 16,5 tuny těžký Zikmund. Jen mě mrzí, že katedrála patří převážně turistům.

Poděkujte uživateli Ruben Aram T.

Recenzováno: 7. března 2017

Moc krásné místo, úžasná výzdoba a je rám co vidět. Určitě nám nestačila ani jedna hodina na prohlídku. Personál byl vynikající a moc nám poradil.

Poděkujte uživateli Michaela M.
Recenzováno: 4. března 2017

Katedrálu jsem navštívil již mnohokrát a vždy to byl zážitek, myslím že, jak pro mě, jako věřícího člověka, tak pro ateistu je tato návštěva nezapomenutelná, vřele všem doporučuji.....

Poděkujte uživateli Radek P.
Recenzováno: 25. února 2017

Hezká katedrála,vnitřek katedrály ještě víc překvapuje, než celkový pohled, velmi doporučuju zajít na prohlídku a nezapomeňte na foťák

Poděkujte uživateli Maksym H.
Recenzováno: 12. února 2017

Opravdu nádherná Katedrála Svatého Víta a Vojtěcha, Praha, Pražský hrad. Nádherná gotická stavba, rozlehlý chrám, katakomby, kaple. Platí se vstup.

Poděkujte uživateli Katrin N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Katedrála sv. Víta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Katedrála sv. Víta? Sdílejte své zkušenosti!