Chrám S. Vita

Praha bez turistů

Recenzováno: 25. září 2020
Zdennka

Recenzováno: 1. října 2020

Nadherné místo, architektura. Vždy když jdu navštívit chrám, tak jsem unesena. Vůbec nechapu, jak takovou stavbu vůbec mohli lidé vytvořit bez dnešní techniky a nářadí.

Datum zážitku: červen 2020
1  Poděkujte uživateli Jandula76.
Recenzováno: 25. září 2020

Nádherných pár dnů po pražských památkách téměř bez turistů. Na věž jsme vystoupali sami a kochali se v naprostém klidu výhledem na Prahu a nádvoří Pražského hradu

Datum zážitku: září 2020
2  Poděkujte uživateli Zdennka.
Recenzováno: 14. září 2020

Konečně jsme mohli navštívit Chrám sv.Víta bez velkých front a skoro bez lidí. Nádherná katedrála o tom není pochyb. Byla jsem tam jako holka se školou. Prostě další z našich klenotů.

Datum zážitku: září 2020
2  Poděkujte uživateli ivcakys.
Recenzováno: 4. září 2020

Vstup dovnitř je drahý, při návštěvě jsem se na tuto budovu podíval pouze zepředu a z boku a to mi stačilo.

Datum zážitku: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli LukynCZE.
Recenzováno: 28. srpna 2020

S průvodcem by to bylo vynikající. Myslím, že za cenu vstupného by tam býti mohl, aby byl celkový dojem za 1.

Datum zážitku: prosinec 2019
2  Poděkujte uživateli R195OFjanm.