“Jedna z nejlepších zoo ”
Recenze Zoo Praha

Zoo Praha
Č. 23 z 1 080 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Poplatek: Ano
Doporučená délka návštěvy: Více než 3 hodiny
Popis vlastníka: Pražská zoologická zahrada se nachází blízko centra české metropole, přitom v jedinečné členité krajině na břehu řeky Vltavy. Otevřena byla v roce 1931 a během své více než 80leté existence se vypracovala mezi nejprestižnější zoo světa. Dnes je po Pražském hradu druhým nejnavštěvovanějším turistickým cílem v Česku. Uživatelé cestovatelského serveru TripAdvisor ji dokonce v roce 2015 vyhodnotili jako 4. nejoblíbenější zoologickou zahradu světa. V areálu pražské zoo najdete pestrou kolekci druhů z celého světa, projít si můžete 12 unikátních pavilonů a více než 150 expozic. Děti potěší herní areál Rezervace Bororo, lanovka, tramvajka či vláček a Dětská zoo. To vše navíc doplňuje nesmírně bohatý program akcí v průběhu celého roku, který zpříjemní a zpestří návštěvu zvířat o další zážitky. Významným a dlouhodobým úkolem pražské zoo je úsilí o záchranu ohrožených druhů.
Užitečné informace: Aktivity pro malé děti, Aktivity pro starší děti, Dostupnost potravin pro nákup, Bezbariérový přístup, Parkoviště pro kočárky, Uzamykací skříňky / úložný prostor
Recenzováno: 15. března 2017 prostřednictvím mobilu

Je to tam velmi krásné.
Opravdu se mi líbila lanovka a pavilony koček. I když nás trochu ignoroval lev:)

1  Poděkujte uživateli Pepik J.

Recenzováno: 14. března 2017

Pražská ZOO se moc zlepšila, děti zaujme nejen živými zvířaty, ale i pavilonem plyšáků a interaktivními tabulemi pro lepší představu, jak a kde zvířata žijí.

Poděkujte uživateli Zuzana_pa.
Recenzováno: 11. března 2017

Nápad první teplý jarní víkend strávit v ZOO se opět osvědčil. Pražská ZOO je jedinečná. Občerstvení je na mnoha místech, cvičení lachtanů by si nikdo neměl nechat ujít. Jen tam nejezděte na jaře o víkendu. Parkuje se daleko na louce a jen ke vchodu už je to velký kus cesty. A potom se stojí velká fronta na vstupenky. Kolem poledne už nebylo parkovací místo nikde.

1  Poděkujte uživateli veronika J.
Recenzováno: 10. března 2017

Do pražské zoologické zahrady se vždy ráda vracím. Pěkné prostředí, což vidět i na zvířecích púřírůstcích. Pro návštěvu je dobré si vyhradit alespoň 3 hodiny. Při hezkém počasí je trochu problém s dopravou. Absolutně přecpané aotobusy, které v polovině cesty uvíznou v dopravní zácpě.

Poděkujte uživateli Dana P.
Recenzováno: 9. března 2017

Zoo jsem navštívil několikrát a vždy se mi tam líbilo, ale teď s malou dcerkou to dostalo úplěn jiný rozměr. Všem rodinám s dětmi doporučuji navštívit!

1  Poděkujte uživateli jakudocz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Praha, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zoo Praha? Sdílejte své zkušenosti!