“návštěva zoo Praha”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Poplatek: Ano
Doporučená délka návštěvy: Více než 3 hodiny
Popis vlastníka: Pražská zoologická zahrada se nachází blízko centra české metropole, přitom v jedinečné členité krajině na břehu řeky Vltavy. Otevřena byla v roce 1931 a během své více než 80leté existence se vypracovala mezi nejprestižnější zoo světa. Dnes je po Pražském hradu druhým nejnavštěvovanějším turistickým cílem v Česku. Uživatelé cestovatelského serveru TripAdvisor ji dokonce v roce 2015 vyhodnotili jako 4. nejoblíbenější zoologickou zahradu světa. V areálu pražské zoo najdete pestrou kolekci druhů z celého světa, projít si můžete 12 unikátních pavilonů a více než 150 expozic. Děti potěší herní areál Rezervace Bororo, lanovka, tramvajka či vláček a Dětská zoo. To vše navíc doplňuje nesmírně bohatý program akcí v průběhu celého roku, který zpříjemní a zpestří návštěvu zvířat o další zážitky. Významným a dlouhodobým úkolem pražské zoo je úsilí o záchranu ohrožených druhů. Nejen, že je Zoo Praha úspěšně rozmnožuje a pro 14 druhů živočichů vede plemennou knihu, ale také pomáhá vybrané druhy chránit přímo v místě jejich přirozeného výskytu a některá zvířata dokonce vrací do volné přírody. Dvě koruny z každého vstupu do zoo putují např. na projekt návratu koní Převalského do stepí Mongolska, ochranu goril v Africe, záchranu gaviálů v Indii nebo pomoc evropským supům. Návštěvou pražské zoo získáte nejen mnoho mimořádných zážitků, ale navíc společně s námi pomůžete ohroženým zvířatům!
Užitečné informace: Aktivity pro malé děti, Aktivity pro starší děti, Parkoviště pro kočárky, Uzamykací skříňky / úložný prostor, Dostupnost potravin pro nákup, Bezbariérový přístup
Přispěvatel úrovně 3
12 recenzí
Recenze atrakcí (7)
common_n_attraction_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
“návštěva zoo Praha”
Recenzováno: 17. března 2017

Zoo Praha je dobrá volba pro rodiče s dětmi, ale i pro ty kteří mají rádi zvířata. Jako malá jsem chodila do zoo v Praze, zvířátka byly v klecích, zanedbaná, nyní je to krásná podívaná na zvířata zblízka, prostředí zoo je úchvatné, je na co se dívat. Doporučuji!!!

Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Renata K.

7 407 recenzí od naší komunity

7 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Nádherná ZOO”
Recenzováno: 17. března 2017

Byla jsem zde naposledy jako malé dítě a znovu po 20 letech a těšila jsem se sem stejně jako poprvé. Musím říci, že je se na co dívat. Rozhodně se brzy přijdeme podívat znovu.

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
2 Poděkujte uživateli LucieStej.
Přispěvatel úrovně 4
33 recenzí
Recenze atrakcí (14)
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“zoo praha”
Recenzováno: 16. března 2017

Zoo jsme navštívili během jednoho z prvních hezkých březnových dnů. I přesto, že zde bylo celkem dost lidí jsme zaparkovali bez problémů. Shlédli jsme hodně sekcí se zvířaty, bohužel nějaká byla ještě schovaná, ale i tak stála návštěva za to. Lze zde vidět spoustu zvířat v relativně hezkém prostředí. Návštěvu doporučuji.

Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Vaclav K.
Přispěvatel úrovně 4
33 recenzí
Recenze atrakcí (20)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Jedna z nejhezčích Zoo na světě ”
Recenzováno: 16. března 2017 prostřednictvím mobilu

Velmi rozsáhlá Zoo v krásném prostředí. Všechny výběry mi přijdou dobre promyšlené ,kdy mají zvířata spousty volného prostoru a přitom jsou krasne vidět. Jejich pavilony jsou skvěle a vždy je rada navštěvuji a jsou jeden z důvodu, ze do Zoo jde jít i za špatného počasí. Lanovka je taky bomba :).

Navštíveno v září 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Adéla M.
Přispěvatel úrovně 2
5 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Jedna z nejlepších zoo ”
Recenzováno: 15. března 2017 prostřednictvím mobilu

Je to tam velmi krásné.
Opravdu se mi líbila lanovka a pavilony koček. I když nás trochu ignoroval lev:)

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Pepik J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Praha, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zoo Praha? Sdílejte své zkušenosti!