“návštěva zoo Praha”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Poplatek: Ano
Doporučená délka návštěvy: Více než 3 hodiny
Popis vlastníka: Pražská zoologická zahrada se nachází blízko centra české metropole, přitom v jedinečné členité krajině na břehu řeky Vltavy. Otevřena byla v roce 1931 a během své více než 80leté existence se vypracovala mezi nejprestižnější zoo světa. Dnes je po Pražském hradu druhým nejnavštěvovanějším turistickým cílem v Česku. Uživatelé cestovatelského serveru TripAdvisor ji dokonce v roce 2015 vyhodnotili jako 4. nejoblíbenější zoologickou zahradu světa. V areálu pražské zoo najdete pestrou kolekci druhů z celého světa, projít si můžete 12 unikátních pavilonů a více než 150 expozic. Děti potěší herní areál Rezervace Bororo, lanovka, tramvajka či vláček a Dětská zoo. To vše navíc doplňuje nesmírně bohatý program akcí v průběhu celého roku, který zpříjemní a zpestří návštěvu zvířat o další zážitky. Významným a dlouhodobým úkolem pražské zoo je úsilí o záchranu ohrožených druhů.
Užitečné informace: Bezbariérový přístup, Aktivity pro malé děti, Aktivity pro starší děti, Uzamykací skříňky / úložný prostor, Parkoviště pro kočárky, Dostupnost potravin pro nákup
Recenzováno: 17. března 2017

Zoo Praha je dobrá volba pro rodiče s dětmi, ale i pro ty kteří mají rádi zvířata. Jako malá jsem chodila do zoo v Praze, zvířátka byly v klecích, zanedbaná, nyní je to krásná podívaná na zvířata zblízka, prostředí zoo je úchvatné, je na co se dívat. Doporučuji!!!

1  Poděkujte uživateli Renata K.

Recenzováno: 17. března 2017

Byla jsem zde naposledy jako malé dítě a znovu po 20 letech a těšila jsem se sem stejně jako poprvé. Musím říci, že je se na co dívat. Rozhodně se brzy přijdeme podívat znovu.

2  Poděkujte uživateli LucieStej.
Recenzováno: 16. března 2017

Zoo jsme navštívili během jednoho z prvních hezkých březnových dnů. I přesto, že zde bylo celkem dost lidí jsme zaparkovali bez problémů. Shlédli jsme hodně sekcí se zvířaty, bohužel nějaká byla ještě schovaná, ale i tak stála návštěva za to. Lze zde vidět spoustu zvířat v relativně hezkém prostředí. Návštěvu doporučuji.

Poděkujte uživateli Vaclav K.
Recenzováno: 16. března 2017 prostřednictvím mobilu

Velmi rozsáhlá Zoo v krásném prostředí. Všechny výběry mi přijdou dobre promyšlené ,kdy mají zvířata spousty volného prostoru a přitom jsou krasne vidět. Jejich pavilony jsou skvěle a vždy je rada navštěvuji a jsou jeden z důvodu, ze do Zoo jde jít i za špatného počasí. Lanovka je taky bomba :).

1  Poděkujte uživateli Adéla M.
Recenzováno: 15. března 2017 prostřednictvím mobilu

Je to tam velmi krásné.
Opravdu se mi líbila lanovka a pavilony koček. I když nás trochu ignoroval lev:)

1  Poděkujte uživateli Pepik J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Praha, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zoo Praha? Sdílejte své zkušenosti!