Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Poplatek: Ano
Doporučená délka návštěvy: Více než 3 hodiny
Popis vlastníka: Zoo Praha je zoologická zahrada v dolní části pražské Troje, otevřená 28. září 1931. Jde o moderní zahradu, která ukazuje zvířata v podmínkách, které se co nejvíce blíží jejich přirozenému prostředí. Podílí se na záchraně mnoha ohrožených živočišných druhů a u některých vede jejich celosvětové plemenné knihy (nejznámější z nich je záchrana koně Převalského).
Užitečné informace: Aktivity pro malé děti, Aktivity pro starší děti, Uzamykací skříňky / úložný prostor, Dostupnost potravin pro nákup, Bezbariérový přístup, Parkoviště pro kočárky
2 recenze
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Krásný zážitek”
Recenzováno: 18. března 2017

V ZOO Praha jsme byli s přáteli. Moc se nám tam líbilo. Úžasný je pavilon goril a nový pavilon slonů. K dispozici je mnoho stánků a občerstvení, také vyžití pro děti. V blízkosti je i Trojský zámek, který jsme také navštívili, zahrada a park je stále otevřen.

Navštíveno v říjnu 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Pragueaparts A.

6 916 recenzí od naší komunity

Recenze atrakcí (6)
common_n_attraction_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“návštěva zoo Praha”
Recenzováno: 17. března 2017

Zoo Praha je dobrá volba pro rodiče s dětmi, ale i pro ty kteří mají rádi zvířata. Jako malá jsem chodila do zoo v Praze, zvířátka byly v klecích, zanedbaná, nyní je to krásná podívaná na zvířata zblízka, prostředí zoo je úchvatné, je na co se dívat. Doporučuji!!!

Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Renata K.
7 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Nádherná ZOO”
Recenzováno: 17. března 2017

Byla jsem zde naposledy jako malé dítě a znovu po 20 letech a těšila jsem se sem stejně jako poprvé. Musím říci, že je se na co dívat. Rozhodně se brzy přijdeme podívat znovu.

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
2 Poděkujte uživateli LucieStej.
30 recenzí
Recenze atrakcí (11)
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“zoo praha”
Recenzováno: 16. března 2017

Zoo jsme navštívili během jednoho z prvních hezkých březnových dnů. I přesto, že zde bylo celkem dost lidí jsme zaparkovali bez problémů. Shlédli jsme hodně sekcí se zvířaty, bohužel nějaká byla ještě schovaná, ale i tak stála návštěva za to. Lze zde vidět spoustu zvířat v relativně hezkém prostředí. Návštěvu doporučuji.

Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Vaclav K.
33 recenzí
Recenze atrakcí (20)
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Jedna z nejhezčích Zoo na světě ”
Recenzováno: 16. března 2017 prostřednictvím mobilu

Velmi rozsáhlá Zoo v krásném prostředí. Všechny výběry mi přijdou dobre promyšlené ,kdy mají zvířata spousty volného prostoru a přitom jsou krasne vidět. Jejich pavilony jsou skvěle a vždy je rada navštěvuji a jsou jeden z důvodu, ze do Zoo jde jít i za špatného počasí. Lanovka je taky bomba :).

Navštíveno v září 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Adéla M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Praha, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zoo Praha? Sdílejte své zkušenosti!