Recenzováno: 22. prosince 2019

Tento hotel jsem navštívil se svojí manželkou při víkendovém pobytu. Pokoj a vybavení hotelu se nám velmi líbilo. Personál hotelu byl příjemný a ochotný. Ubytovaní v tomto hotelu vřele doporučuji, budeme mít krásné vzpominky.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Gulanor.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Plaza Prague Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. ledna 2020

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 9. prosince 2019

Hned od příjezdu jsem měl pocit, že hotelu na mně jako na hostovi velmi záleží, maximálně příjemné vystupování. Velmi dobrá kuchyně s příjemnou obsluhou. Čistý pokoj, včetně výbavy na přípravu čaje. Nic mi nechybělo.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli futuramaker.

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 20. listopadu 2019

Protože jsme byli úplně spokojeni, není témeř co vytknout. Snad jen to, že kromě recepce byla obtíž se domluvit česky. Ale to mě u hotelu v Praze, pro který jsme byli pravděpodobně exotickými hosty "z Čech" ani nepřekvapuje. :-) Každopádně díky!

Poděkujte uživateli GabraDob.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Plaza Prague Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2019

Recenzováno: 11. listopadu 2019

Útulný a čistý hotel s milým personálem. Recepční Irena a Martina byly příjemné a vstřícné. Paní Adéla z restaurace byla velmi milá a ochotná . V restaurací nám moc chutnalo všechno, co jsme stihli během našeho pobytu ochutnat včetně snídaní, které byly bohaté a pestré. Hotel určitě doporučuji !!!

Poděkujte uživateli kminarikova.

Recenzováno: 31. října 2019

Hotel jsem navštívil jeste tenhle mesic a muzu rict , že jsem byl naprosto spokojenej... Najlepší bylo kdyz jsem prijel i s Maxíkem a hned jsem dostal pokoj pro návštevníky s domacím mazlicekem. Personál moc ochotnej a milej. Krásne prostredí s vyhledem na Prahu.

Datum pobytu: říjen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec