Recenzováno: 28. srpna 2019

Měli jsme pokoj s obrovskou postelí. Na pohodlnější posteli jsem nikdy nespala. Všude čisto. Snídaně výborná. Jediné co mi vadilo bylo, že na konci pobytu si hotel žádá o městskou daň. Tato informace o městské dani byla v rezervaci napsaná velmi malými písmeny. Navíc po platbě jsem neobdržela žádnou účtenku o tomto zaplacení. Preferovala bych zaplatit vše najednou.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Kate2391.
Recenzováno: 25. srpna 2019

Hotel v blízkosti metra. Skvělá snídaně s širokým výběrem. Vše čerstvé a stále doplňované. Velmi pohodlné postele a naprostý klid.Čistota na jedničku. Velmi milý a ochotný personál. Jen jediná výtka - ty nešťastné výtahy.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli LucieThun.
Recenzováno: 27. července 2019

Velká spokojenost,hotel je pěkný,personál na recepci byl ochotný ,skvělá snídaně, vše bylo čisté,dostupnost metra je velkou výhodou,zarazila mě jen faktura v eurech,přitom jsem platil pobyt v korunách

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli SEPTIM33.
Recenzováno: 20. července 2019

skvělé umístění- metro, tra, bus, čisté a prostorné pokoje, pohodlná postel, klidný pokoj, klimatizace, minibar, velmi dobrá snídaně včetně možnosti snídat na terase, příjemná restaurace, milý personál

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Blanka L.
Recenzováno: 20. července 2019

Hotel je na první pohled luxusní,ale není to pravda. Pokoj byl dosti špinavý,nábytek vykazoval známky opotřebovaní.Výhodou je blízkost stanice metra.Ale to je všechno.Za takové peníze,by aspoň koupelna mohla být čistá.Arogantní chování paní recepční raději nebudu komentovat.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Fanda2.