Recenzováno: 30. srpna 2019

V červenci jsem navštívila tento hotel. Personál byl velice milý a ochotný. Pokoj byl krásný, prostorný a velice luxusní.
Moc dobré mají snídaně, kde je veliký výběr a jelikož mám bezlepkovou dietu, uvítala jsem velké množství jídla bezlepku!
Moc tento hotel doporučuji.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli carolmarquez93.
Recenzováno: 30. srpna 2019

spokojenost, byli jsme již podruhé a stejně vynikající zkušenost, velmi kladně hodnotím personál na recepci, s tak ochotným personálem jsem se bohužel ještě nesetkala, mají přehled a poradí naprosto se vším, ba i doporučí aktivity, které zrovna aktuálně v Praze probíhají

Poděkujte uživateli 83radka.
Recenzováno: 28. srpna 2019

Měli jsme pokoj s obrovskou postelí. Na pohodlnější posteli jsem nikdy nespala. Všude čisto. Snídaně výborná. Jediné co mi vadilo bylo, že na konci pobytu si hotel žádá o městskou daň. Tato informace o městské dani byla v rezervaci napsaná velmi malými písmeny. Navíc po platbě jsem neobdržela žádnou účtenku o tomto zaplacení. Preferovala bych zaplatit vše najednou.

Poděkujte uživateli Kate2391.
Recenzováno: 25. srpna 2019

Hotel v blízkosti metra. Skvělá snídaně s širokým výběrem. Vše čerstvé a stále doplňované. Velmi pohodlné postele a naprostý klid.Čistota na jedničku. Velmi milý a ochotný personál. Jen jediná výtka - ty nešťastné výtahy.

Poděkujte uživateli LucieThun.
Recenzováno: 27. července 2019

Velká spokojenost,hotel je pěkný,personál na recepci byl ochotný ,skvělá snídaně, vše bylo čisté,dostupnost metra je velkou výhodou,zarazila mě jen faktura v eurech,přitom jsem platil pobyt v korunách

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli SEPTIM33.