Naprosto bez problémů, vstřícný a ochotný personál by měl být standardem, ale zde mi pomohli vyřešit i problém se zavazadly. Rád se sem budu vracet. Zprvu jsem váhal, vzdálenost od centra je větší, ale díky metru je dostupnost velmi dobrá.

Datum pobytu: září 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli pavoukt.
Recenzováno: 5. září 2019

Po rychlém ubytování se mě ujal pan Halian, který vystupoval velmi profesionálně, super přístup, ihned mi předal info o restauraci, kde jsem měl možnost využít kupon na slevu skvělého guláše. V hotelu spávám často a vždy mě překvapí nějaká novinka. Děkuji. Marek Šikula

Datum pobytu: září 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Marek S.
Recenzováno: 30. srpna 2019

V červenci jsem navštívila tento hotel. Personál byl velice milý a ochotný. Pokoj byl krásný, prostorný a velice luxusní.
Moc dobré mají snídaně, kde je veliký výběr a jelikož mám bezlepkovou dietu, uvítala jsem velké množství jídla bezlepku!
Moc tento hotel doporučuji.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli carolmarquez93.
Recenzováno: 30. srpna 2019

spokojenost, byli jsme již podruhé a stejně vynikající zkušenost, velmi kladně hodnotím personál na recepci, s tak ochotným personálem jsem se bohužel ještě nesetkala, mají přehled a poradí naprosto se vším, ba i doporučí aktivity, které zrovna aktuálně v Praze probíhají

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli 83radka.
Recenzováno: 28. srpna 2019

Měli jsme pokoj s obrovskou postelí. Na pohodlnější posteli jsem nikdy nespala. Všude čisto. Snídaně výborná. Jediné co mi vadilo bylo, že na konci pobytu si hotel žádá o městskou daň. Tato informace o městské dani byla v rezervaci napsaná velmi malými písmeny. Navíc po platbě jsem neobdržela žádnou účtenku o tomto zaplacení. Preferovala bych zaplatit vše najednou.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Kate2391.