TripAdvisor
Praha
Hledat

Hotel je na dostupném místě městské dopravy. Pokoj byl upravený, čistý, spaní dobré.
Snídaně byla bohatá, chutná. V některých místnostech nebylo však pohodlné sezení u stolu (nízký).
Zarazila nás cena parkovného na den pro ubytované hosty.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli milan713.

Profesionalni servis, profesionalni obsluha, vynikajici vecere, vynikajici vino, dobre ceny za tak nadherne sluzby.
Tento hotel doporucuji i nadale budu vyuzivat na obchodni i soukrome cesty.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Datum pobytu: září 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli dusan593.

Všechno výborné, koncert v lobby je třešnička na dortu. Přijetí na recepci rychlé a milé, pokoj příjemný, postele velmi pohodlné, snídaně chutná a bez tlačenice. Velmi hezká lobby a Mozartovská výzdoba.

Poděkujte uživateli ptravnik.

Hotel je čistý, klidný, velmi dobré umístění pár minut od centra metrem, které je hned u hotelu. Snídaně bohaté. Jediné co bych vytkla, je velmi pomalé sklízení stolů po snídani a prostírání. S takovým množstvím hostů by měla být ranní služba posílena. Jinak jsme byli velmi spokojeni.

Poděkujte uživateli R9322ZLmartina.
Recenzováno: 6. října 2019

Je to příjemný a pohodový hotel. Personál je milý, ochotný, usměvavý a člověk se zde cítí vítaný. Jídlo bylo moc dobré. Líbila se mi "lístečková komunikace" na pokoji - např. ohledně kávového setu, kvality matrace (tvrdá/měkká), Také se mi líbila hudba ve výtahu.
Umístění hotelu je velmi dobré - z jedné strany tramvajová zastávka, z druhé autobusová, metro.
Cítila jsem se zde jako královna. :-)

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli ivamartinovicova.