TripAdvisor
Praha
Hledat

Personál hotelu je velmi ochotný a vstřícný. V hotelu jsme strávili jen dvě noci, ale i za tu dobu jsme získali pocit, že nic není problém. Snídaně vynikající, wellness jsme nevyužili, ale ve fitku jsem byla, menší vybavení, ale běžecký pás k dispozici, byla jsem v něm sama. Spaní pohodlné, klid a ticho. Hotel je umístěn u metra, tramvaje i autobusu, velmi snadná a rychlá doprava do centra města, cca 5min. Cestujeme často a jsme poměrně nároční na služby, tento hotel nás ale nezklamal vůbec v ničem. Mimochodem, láhev vína na uvítanou je příjemné zpestření.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli KarolinaMlcochova.

Tento hotel můžeme rozhodně doporučit! Perfektní místo, kdy stanice metra je hned vedle hotelu a stejně tak i zastávka tramvaje. Do centra pěšky je to pěšky hezká procházka. Pokoje čisté, krásně vybavené, postele velmi pohodlné. V hotelu byli všichni velice příjemní. Snídaně byla bezkonkurenční! Doporučuji i pro celiaky, vše bylo označeno alergeny a nebyl problém se skvěle najíst. Rozhodně se sem rádi vrátíme.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli MonikaVojvo.

Hotel je na dostupném místě městské dopravy. Pokoj byl upravený, čistý, spaní dobré.
Snídaně byla bohatá, chutná. V některých místnostech nebylo však pohodlné sezení u stolu (nízký).
Zarazila nás cena parkovného na den pro ubytované hosty.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli milan713.

Profesionalni servis, profesionalni obsluha, vynikajici vecere, vynikajici vino, dobre ceny za tak nadherne sluzby.
Tento hotel doporucuji i nadale budu vyuzivat na obchodni i soukrome cesty.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Datum pobytu: září 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli dusan593.

Všechno výborné, koncert v lobby je třešnička na dortu. Přijetí na recepci rychlé a milé, pokoj příjemný, postele velmi pohodlné, snídaně chutná a bez tlačenice. Velmi hezká lobby a Mozartovská výzdoba.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli ptravnik.