TripAdvisor
Praha
Hledat

V kránějším hotelu jsem ještě nebyla.Služby,personál,ubytování,snídaně i vybavení hotelu bylo na nejvyšší úrovni.Cestovala jsem s kamarádkami a cítily jsme se zda jako v pohádce.Všem tento hotel vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Romca1.

S ubytováním jsme byli spokojeni,pokoj v naprostém pořádku.Při check-inu jsme ovšem museli čekat cca 40 minut,než uklidí pokoj,i když bylo již po 15,00 hod. Kompenzací byl welcome drink zdarma.Při odjezdu jsme museli zaplatiti městský poplatek,i když na Bookingu je avizována cena včetně daně a všech poplatků. Jen v restauraci při snídaních mám připomínku,že nádobí nebylo v pořádku,zbytky jídla na talířích,otisk rtěnky na sklenici a debarasující personál si na našem stole odkládal špinavé nádobí a shrnoval z talířů zbytky jídla,což bylo docela nechutné. Toto by se mělo provádět mimo snídající hosty! Nicméně celkový dojem byl příznivý,poměr ceny a kvality rovněž.

Poděkujte uživateli dana76005.

Spokojenost nad spokojenost :)
Děkuji za vše.
Ochota všeho personálu, vynikající snídaně, čisto všude, postele pohodlné. Okna se dají otvírat, jak nekdo psal, že nedají.
Přijely jsme o 2h.dřív a nebyl problém nás ubytovat a pozdní odchod z pokoje také ne.

Poděkujte uživateli Slunce-seno-jahody.

Navštívili jsme hotel s rodinou,byli jsme moc spokojeni. Pokoj krásný,prostorný,tichý. Snídaně by mohly být lepší, někdy míň znamená víc, raději kvalitnější jídlo a klidně menší výběr. A to nejlepší na konec-check in na recepci panem Ivanem skvělý, pán byl moc příjemný po celý náš pobyt, věnoval se nám,zjistil nám jak se dostat z divadla později večer na hotel,určitě se i kvůli němu do hotelu rádi vrátíme.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Kateřina p.

Personál hotelu je velmi ochotný a vstřícný. V hotelu jsme strávili jen dvě noci, ale i za tu dobu jsme získali pocit, že nic není problém. Snídaně vynikající, wellness jsme nevyužili, ale ve fitku jsem byla, menší vybavení, ale běžecký pás k dispozici, byla jsem v něm sama. Spaní pohodlné, klid a ticho. Hotel je umístěn u metra, tramvaje i autobusu, velmi snadná a rychlá doprava do centra města, cca 5min. Cestujeme často a jsme poměrně nároční na služby, tento hotel nás ale nezklamal vůbec v ničem. Mimochodem, láhev vína na uvítanou je příjemné zpestření.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli KarolinaMlcochova.