TripAdvisor
Praha
Hledat
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Často zde jezdíme jen na jednu noc, hotel hned u metra a zastávky MHD.
Příjemná obsluha, čisto, ale přijde mi, že by hotel potřeboval rekonstrukci v oblasti sanitárního zařízení...
Wifi funguje především u dveří pokoje...
Kvalitní matrace. Když se zadaří a dostaneme pokoj ve vyšším patře, tak je krásný výhled na Prahu.

Poděkujte uživateli Majavespacaku.

Čistý pokoj. Již je již vidět, že sanitární zařízení již něco pamatuje....výborná snídaně, blízkost metra a tramvajové zastávky. Rodinný pokoj je skvělá volba, protože za přiměřené peníze můžete spát ve 4* hotelu.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Miramachr.

Velká spokojenost. Příjemný hotel s dobrou dostupností do centra města. Vybavení a hotelové služby na velmi dobré úrovni. Všude čisto, krásně vybavené pokoje, kvalitní postele, wifi, ochotný personál, skvělá kuchyně. Služby recepce skvělé - velmi milá sl. Denisa Šímová se nám ochotně věnovala a poskytla všechny potřebné informace pro návštěvu historického centra. Ceníme si zejména profesionální přístup a velmi vstřícné a příjemné vystupování.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli proficest.

V kránějším hotelu jsem ještě nebyla.Služby,personál,ubytování,snídaně i vybavení hotelu bylo na nejvyšší úrovni.Cestovala jsem s kamarádkami a cítily jsme se zda jako v pohádce.Všem tento hotel vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Romca1.

S ubytováním jsme byli spokojeni,pokoj v naprostém pořádku.Při check-inu jsme ovšem museli čekat cca 40 minut,než uklidí pokoj,i když bylo již po 15,00 hod. Kompenzací byl welcome drink zdarma.Při odjezdu jsme museli zaplatiti městský poplatek,i když na Bookingu je avizována cena včetně daně a všech poplatků. Jen v restauraci při snídaních mám připomínku,že nádobí nebylo v pořádku,zbytky jídla na talířích,otisk rtěnky na sklenici a debarasující personál si na našem stole odkládal špinavé nádobí a shrnoval z talířů zbytky jídla,což bylo docela nechutné. Toto by se mělo provádět mimo snídající hosty! Nicméně celkový dojem byl příznivý,poměr ceny a kvality rovněž.

Poděkujte uživateli dana76005.