TripAdvisor
Praha
Hledat
Recenzováno: před 1 týdnem

Děkujeme týmu Don Giovanni Hotel Prague. Vše bylo na vysoké úrovni. Hra na klavír v přízemí hotelu vytvářela neuvěřitelně inspirující atmosféru. Skvělý interiér a velice ochotný personál. Snídaně byla skutečným potěšením.

Poděkujte uživateli bohdan844.
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Často zde jezdíme jen na jednu noc, hotel hned u metra a zastávky MHD.
Příjemná obsluha, čisto, ale přijde mi, že by hotel potřeboval rekonstrukci v oblasti sanitárního zařízení...
Wifi funguje především u dveří pokoje...
Kvalitní matrace. Když se zadaří a dostaneme pokoj ve vyšším patře, tak je krásný výhled na Prahu.

Poděkujte uživateli Majavespacaku.

Čistý pokoj. Již je již vidět, že sanitární zařízení již něco pamatuje....výborná snídaně, blízkost metra a tramvajové zastávky. Rodinný pokoj je skvělá volba, protože za přiměřené peníze můžete spát ve 4* hotelu.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Miramachr.

Velká spokojenost. Příjemný hotel s dobrou dostupností do centra města. Vybavení a hotelové služby na velmi dobré úrovni. Všude čisto, krásně vybavené pokoje, kvalitní postele, wifi, ochotný personál, skvělá kuchyně. Služby recepce skvělé - velmi milá sl. Denisa Šímová se nám ochotně věnovala a poskytla všechny potřebné informace pro návštěvu historického centra. Ceníme si zejména profesionální přístup a velmi vstřícné a příjemné vystupování.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli proficest.

V kránějším hotelu jsem ještě nebyla.Služby,personál,ubytování,snídaně i vybavení hotelu bylo na nejvyšší úrovni.Cestovala jsem s kamarádkami a cítily jsme se zda jako v pohádce.Všem tento hotel vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Romca1.