Tripadvisor
Praha
Hledat
Recenzováno: 14. prosince 2019

Skvělá dopravní dostupnost, příjemný hotel i personál. Ráda se v budoucnu sem vrátím. Moc jsme si to tam užily!!!!Mohu všem doporučit. Snídaně výborná - formou švédských stolů. Každý si vybere co má rád.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli CocoParis79.
Recenzováno: 2. prosince 2019

S hotelem jsem byl spokojený, pokoje čisté. Postele byly poněkud měkčí pro mne hodně nepohodlné ale to je jen můj problém ,každý je zvyklý spát na jiné matraci. Krásný vestibul. Poloha hotelu je v klidné oblasti vedle hřbitova.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Olsak1982.
Recenzováno: 2. prosince 2019

Děkujeme týmu Don Giovanni Hotel Prague. Vše bylo na vysoké úrovni. Hra na klavír v přízemí hotelu vytvářela neuvěřitelně inspirující atmosféru. Skvělý interiér a velice ochotný personál. Snídaně byla skutečným potěšením.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli bohdan844.
Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Často zde jezdíme jen na jednu noc, hotel hned u metra a zastávky MHD.
Příjemná obsluha, čisto, ale přijde mi, že by hotel potřeboval rekonstrukci v oblasti sanitárního zařízení...
Wifi funguje především u dveří pokoje...
Kvalitní matrace. Když se zadaří a dostaneme pokoj ve vyšším patře, tak je krásný výhled na Prahu.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Majavespacaku.
Recenzováno: 22. listopadu 2019

Čistý pokoj. Již je již vidět, že sanitární zařízení již něco pamatuje....výborná snídaně, blízkost metra a tramvajové zastávky. Rodinný pokoj je skvělá volba, protože za přiměřené peníze můžete spát ve 4* hotelu.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Miramachr.