Tripadvisor
Praha
Recenzováno: 6. ledna 2020

Kvalita služeb byla velmi dobrá. Pokoj byl prostorný a čistý. Vynikající nabídka snídaně. Pro naši potřebu blízká dostupnost metra. Není nic, co by se nám nelíbilo. Personál hotelu byl velmi ochotný a vstřícný.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli lvelecka.
Recenzováno: 15. prosince 2019

Skvělé ubytování, ráda se vrátím. Výborná recepce, pestrý výběr při snídani, super káva, personál ochotný, rád zodpověděl dotazy. Ubytování v hotelu jsem využila již opakovaně a určitě se při další služební cestě vrátím.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli HelNov.
Recenzováno: 14. prosince 2019

Skvělá dopravní dostupnost, příjemný hotel i personál. Ráda se v budoucnu sem vrátím. Moc jsme si to tam užily!!!!Mohu všem doporučit. Snídaně výborná - formou švédských stolů. Každý si vybere co má rád.

Poděkujte uživateli CocoParis79.
Recenzováno: 2. prosince 2019

S hotelem jsem byl spokojený, pokoje čisté. Postele byly poněkud měkčí pro mne hodně nepohodlné ale to je jen můj problém ,každý je zvyklý spát na jiné matraci. Krásný vestibul. Poloha hotelu je v klidné oblasti vedle hřbitova.

Poděkujte uživateli Olsak1982.
Recenzováno: 2. prosince 2019

Děkujeme týmu Don Giovanni Hotel Prague. Vše bylo na vysoké úrovni. Hra na klavír v přízemí hotelu vytvářela neuvěřitelně inspirující atmosféru. Skvělý interiér a velice ochotný personál. Snídaně byla skutečným potěšením.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli bohdan844.