Tripadvisor
Praha

Naprostá spokojenost, čistota ubytování, vysoká kvalita služeb, výborné jídlo, reprezentativní prostory, úslužný a milý personál. Služeb hotelu jsme s manželem využili poprvé v loňské roce a letos znovu. Pokud budeme podnikat dlouhodobější pobyty do Prahy, tak se vždy budeme chtít ubytovat v hotelu Don Giovanni.

Poděkujte uživateli Ilonafelklovu1234.

Velmi příjemný hotel, pohodlné postele, všech pozicích. Zvláštní pochvalu zaslouží obsluha restaurace a baru, která velmi ochotně plnila všechna naše přání. Pocit pohody doplnila bohatá velmi dobrá snídaně.

Poděkujte uživateli vladislav53.
Recenzováno: 6. ledna 2020

Kvalita služeb byla velmi dobrá. Pokoj byl prostorný a čistý. Vynikající nabídka snídaně. Pro naši potřebu blízká dostupnost metra. Není nic, co by se nám nelíbilo. Personál hotelu byl velmi ochotný a vstřícný.

Poděkujte uživateli lvelecka.
Recenzováno: 15. prosince 2019

Skvělé ubytování, ráda se vrátím. Výborná recepce, pestrý výběr při snídani, super káva, personál ochotný, rád zodpověděl dotazy. Ubytování v hotelu jsem využila již opakovaně a určitě se při další služební cestě vrátím.

Datum pobytu: prosinec 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli HelNov.
Recenzováno: 14. prosince 2019

Skvělá dopravní dostupnost, příjemný hotel i personál. Ráda se v budoucnu sem vrátím. Moc jsme si to tam užily!!!!Mohu všem doporučit. Snídaně výborná - formou švédských stolů. Každý si vybere co má rád.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli CocoParis79.