Tripadvisor
Praha
Recenzováno: před 1 týdnem

Velmi příjemné prostředí a atmosféra, kvalita služeb na vysoké úrovni, vstřícný a milý personál baru a restaurace. Skvělá večeře formou bufetu all you can eat! Rozhodně zde nejsem naposledy. Vřele doporučuji!

Datum pobytu: únor 2020
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli 70nikab.
Recenzováno: před 1 týdnem

Čisté útulné pokoje s pěkným výhledem, výměna ručníků každá den, příjemný a ochotný personál, skvělá , bohatá snídaně, výborné spojení do centra, zastávka autobusů, metra a tramvají před hotelem. Hotel můžu doporučit.

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli Enjamm.

Naprostá spokojenost, čistota ubytování, vysoká kvalita služeb, výborné jídlo, reprezentativní prostory, úslužný a milý personál. Služeb hotelu jsme s manželem využili poprvé v loňské roce a letos znovu. Pokud budeme podnikat dlouhodobější pobyty do Prahy, tak se vždy budeme chtít ubytovat v hotelu Don Giovanni.

Poděkujte uživateli Ilonafelklovu1234.

Velmi příjemný hotel, pohodlné postele, všech pozicích. Zvláštní pochvalu zaslouží obsluha restaurace a baru, která velmi ochotně plnila všechna naše přání. Pocit pohody doplnila bohatá velmi dobrá snídaně.

Poděkujte uživateli vladislav53.
Recenzováno: 6. ledna 2020

Kvalita služeb byla velmi dobrá. Pokoj byl prostorný a čistý. Vynikající nabídka snídaně. Pro naši potřebu blízká dostupnost metra. Není nic, co by se nám nelíbilo. Personál hotelu byl velmi ochotný a vstřícný.

Poděkujte uživateli lvelecka.