Recenzováno: 19. února 2020

Se službami hotelu a ochotou personálu hotelu jsem byl velice spokojen.Vřele doporučuji tento hotel ostatním klientům, kteří budou chtít hotel navštívit.Jídlo výborné,bylo dostatek všeho a vždy byli vše doplněno.

Poděkujte uživateli funkyx2020.

Vážený hoste,

děkujeme moc za hezká slova, která jste na základě pobytu u nás napsal. Moc si vážíme toho, že se Vám v hotel Don Giovanni líbilo a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu

Recenzováno: 18. února 2020

Byl jsem ubytovany par dni v tomto krásném hotelu a byl jsem velice spokojený. Děkuji i ochotnemu personalu, protože se mnou to ne vždy je jednoduché. Velke poděkování patří slečně Báře, která mi doporucila skvělé výlety a zajímavá muzea. Velice rád se v budoucnu vrátím.

Datum pobytu: únor 2020
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli tifannyb2020.

Vážený pane Františku,

děkujeme Vám za Vaše krásná slova o našem hotelu a také konkrétně o naší recepční, které poděkování určitě vyřídíme. Budeme samozřejmě rádi, když si najdete cestu do hotelu Don Giovanni znovu, protože si myslím, že jak v Praze, tak i v jejím blízkém okolí je stále co objevovat.

Děkujeme a přejeme krásný den.

Recenzováno: 18. února 2020

Krásný hotel. Snídaně formou bufetu, která byla opravdu výborná ! Příjemný personál hlavně recepční Barbora . Krásné pokoje i celý hotel. Při příští návštěvě Prahy určitě zvolíme hotel Don Giovanni!!!

Poděkujte uživateli 212t_nak.

Vážený hoste,

děkujeme moc za recenzi, kterou jste o našem hotelu napsal. Moc si vážíme toho, že jste si našel čas a sdílel Váš zážitek z hotelu s dalšími uživateli Tripadvisoru.

Věřím, že i při příští návštěvě budete spokojeni.

S vřelým pozdravem

Recenzováno: 17. února 2020 prostřednictvím mobilu

Z naší firmy mě poslali na služební cestu do Prahy. Vůbec se mi nechtělo, ale výlet mi zpříjemnili v hotelu Giovanni. Pokoj byl útulný a čistý. Personál byl příjemný a ze všeho nejradši jsem měl snídaně a večeře formou švédských stolů. Podtrženo, sečteno, na příští služební cestu do Prahy jedině hotel Giovanni, mám rád jistotu. Děkuji.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli FVL413.
Don_Giovanni_GR, Manažer v zařízení Don Giovanni Hotel Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. února 2020

Vážený hoste,

děkujeme moc za úžasnou recenzi. Snažíme se ke každému hostovi přistupovat individuálně, i když je to občas v takhle velkém hotelu těžké a jsme moc rádi, že i služební cestu, na kterou jste se příliš netěšil, jsme Vám u nás dokázali zpříjemnit.

Budeme se těšit na budoucí setkání v Don Giovanni.

S přátelským pozdravem

Recenzováno: 17. února 2020 prostřednictvím mobilu

Do hotelu Don Giovanni jsme letos s manželkou zavítali poprvé a musím říct, že i přesto, že jsme opravdu nároční hosté, jsme byli velmi mile překvapeni. Jak čistota pokoje, tak personál a celková atmosféra v hotelu byla na jedničku. Opravdu nadšení jsme ale byli z výborné valentýnské večeře formou bufetu, kterou jsme zde měli. Hotel opravdu doporučuji, sroprocentně navštívíme znovu.

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli buri9.

Vážení hosté,

nejprve Vám chci poděkovat za to, že jste u nás strávili hezký Valentýnský večer, a také, že jste si našli čas napsat recenzi a podělit se s uživateli Tripadvisoru o Vaše dojmy z pobytu.

Na svátek svatého Valentýna vždy připravujeme akce podobného typu a jsme rádi, když jsou hodnoceny jako úspěšné.

Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Krásný den