Příjemný personál,vynikající snídaně,kousek od stanice metra,byli jsme zde již po druhé a jsme velmi spokojeni.Mohu jen doporučit,čisté pokoje a každodení úklid je konfortní v tomto hotelu cokoliv potřebujete rádi Vám poradí a vyhoví vstřícné jednání,super.

Poděkujte uživateli hanka258.
Don_Giovanni_GR, Manažer v zařízení Don Giovanni Hotel Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Vážená paní Hanko,

za celý náš tým Vám děkuji za milá slova a krásnou recenzi, kterou jste napsala na stránky Tripadvisoru. Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbí a že jste zavítali už podruhé do hotelu Don Giovanni Prague.

Budeme samozřejmě nadšeni, když Vás zde potkáme i v budoucnu a věřím, že Vám stále budeme mít co nabídnout.

S přátelským podravem

Recenzováno: 20. února 2020

Hotel je u stanice metra Želivského. Pokoje jsou moderně zařízené a čisté. Postel je pohodlná. Personál byl ochotný a nápomocný. Snídaně byla výborná. Bobužel mě probudili sousedi asi v 1:30 ráno jak si hlasitě povídali.

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Eva P.
Jan Nováček, Služby hostům / recepce v zařízení Don Giovanni Hotel Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. února 2020

Vážená paní Evo,

děkujeme že jste si našla čas a napsala hezkou recenzi o hotel Don Giovanni. Vážíme si toho, že se Vám u nás líbilo a že jste vyzdvihla kvalitu pokoje, přátelský personál a snídani.

Je nám líto, že Vás sousedé na vedlejším pokoji probudili. Tuto situaci jsme samozřejmě nemohli ovlivnit, nicméně pokud se tak stane příště, prosím ihned informujte recepci, abychom mohli i v takovém případě reagovat a situaci promptně řešit.

Recenzováno: 19. února 2020

Se službami hotelu a ochotou personálu hotelu jsem byl velice spokojen.Vřele doporučuji tento hotel ostatním klientům, kteří budou chtít hotel navštívit.Jídlo výborné,bylo dostatek všeho a vždy byli vše doplněno.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli funkyx2020.

Vážený hoste,

děkujeme moc za hezká slova, která jste na základě pobytu u nás napsal. Moc si vážíme toho, že se Vám v hotel Don Giovanni líbilo a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu

Recenzováno: 18. února 2020

Byl jsem ubytovany par dni v tomto krásném hotelu a byl jsem velice spokojený. Děkuji i ochotnemu personalu, protože se mnou to ne vždy je jednoduché. Velke poděkování patří slečně Báře, která mi doporucila skvělé výlety a zajímavá muzea. Velice rád se v budoucnu vrátím.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli tifannyb2020.

Vážený pane Františku,

děkujeme Vám za Vaše krásná slova o našem hotelu a také konkrétně o naší recepční, které poděkování určitě vyřídíme. Budeme samozřejmě rádi, když si najdete cestu do hotelu Don Giovanni znovu, protože si myslím, že jak v Praze, tak i v jejím blízkém okolí je stále co objevovat.

Děkujeme a přejeme krásný den.

Recenzováno: 18. února 2020

Krásný hotel. Snídaně formou bufetu, která byla opravdu výborná ! Příjemný personál hlavně recepční Barbora . Krásné pokoje i celý hotel. Při příští návštěvě Prahy určitě zvolíme hotel Don Giovanni!!!

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli 212t_nak.

Vážený hoste,

děkujeme moc za recenzi, kterou jste o našem hotelu napsal. Moc si vážíme toho, že jste si našel čas a sdílel Váš zážitek z hotelu s dalšími uživateli Tripadvisoru.

Věřím, že i při příští návštěvě budete spokojeni.

S vřelým pozdravem