Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Krásný 4**** hotel u metra Želivského.Krásná vstupní hala,velmi dobré restaurace a přijemní recepční.Je možné se ubytovat se psem.Menší psi bez poplatku.Krásné,prostorné a moderní pokoje s WiFi free,LED Tv.Vřele doporučuji

Datum pobytu: březen 2020
Poděkujte uživateli 798lukasj.
Don_Giovanni_GR, Manažer v zařízení Don Giovanni Hotel Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Vážený pane Lukáši,

Jsme moc rádi, že se Vám pobyt u nás líbil a že všechno proběhlo v pořádku.

Vstupní hala je opravdu jednou z chloub hotelu a když do ní vejdete, je opravdu majestátní. Čeho si možná ale ceníme ještě více, jsou vaše slova o kvalitní restauraci a příjemných recepčních. Jsou to věci, na kterých stále pracujeme a když jsou vidět výsledky, je to pro nás velká odměna.

Doufám tedy, že k nám v budoucnu ještě vrátíte a že se nám podaří připravit třeba další kulinářský zážitek.

Guest Relations Manager

Úžasná recepční, která byla velmi ochotná, našla nám pokoj už ve 13 hod. a na naše přání ve vyšším patře.Zapomněla jsem pin ke kreditce a musela rušit platbu kartou, opět úplně bez problémů. Snídaně jsou bohaté, pokoj byl čistý, lůžkoviny i ručníky kvalitní. Matrace jsou dost měkké, což vyhovuje mně, nikoli manželovi. Zastávka tramvaje hned u hotelu, metro pár metrů za hotelem. V noci klid a ticho.

Poděkujte uživateli host0220.

Vážená paní 0220:),

nejprve Vám chci poděkovat za recenzi, kterou jste napsala na stránky Tripadvisoru. Zpětné vazby jsou pro nás nesmírně důležité a obecně se jim v poslední době přikládá velká hodnota.

Osobně jsem velmi rád, že jste měli dobrou zkušenost s jednou z našich recepčních, pochutnali jste si na snídaních a také jste byli spokojeni s čistotou.

Ohledně matrací sbíráme různé podněty od hostů, ale jak sama píšete, někomu vyhovuje to, někomu zase ono. Takže je těžké se zavděčit úplně všem.

S vřelým pozdravem
Guest Relations Manager

Příjemný personál,vynikající snídaně,kousek od stanice metra,byli jsme zde již po druhé a jsme velmi spokojeni.Mohu jen doporučit,čisté pokoje a každodení úklid je konfortní v tomto hotelu cokoliv potřebujete rádi Vám poradí a vyhoví vstřícné jednání,super.

Poděkujte uživateli hanka258.

Vážená paní Hanko,

za celý náš tým Vám děkuji za milá slova a krásnou recenzi, kterou jste napsala na stránky Tripadvisoru. Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbí a že jste zavítali už podruhé do hotelu Don Giovanni Prague.

Budeme samozřejmě nadšeni, když Vás zde potkáme i v budoucnu a věřím, že Vám stále budeme mít co nabídnout.

S přátelským podravem

Recenzováno: 20. února 2020

Hotel je u stanice metra Želivského. Pokoje jsou moderně zařízené a čisté. Postel je pohodlná. Personál byl ochotný a nápomocný. Snídaně byla výborná. Bobužel mě probudili sousedi asi v 1:30 ráno jak si hlasitě povídali.

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Eva P.
Jan Nováček, Služby hostům / recepce v zařízení Don Giovanni Hotel Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. února 2020

Vážená paní Evo,

děkujeme že jste si našla čas a napsala hezkou recenzi o hotel Don Giovanni. Vážíme si toho, že se Vám u nás líbilo a že jste vyzdvihla kvalitu pokoje, přátelský personál a snídani.

Je nám líto, že Vás sousedé na vedlejším pokoji probudili. Tuto situaci jsme samozřejmě nemohli ovlivnit, nicméně pokud se tak stane příště, prosím ihned informujte recepci, abychom mohli i v takovém případě reagovat a situaci promptně řešit.

Recenzováno: 19. února 2020

Se službami hotelu a ochotou personálu hotelu jsem byl velice spokojen.Vřele doporučuji tento hotel ostatním klientům, kteří budou chtít hotel navštívit.Jídlo výborné,bylo dostatek všeho a vždy byli vše doplněno.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli funkyx2020.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 20. února 2020

Vážený hoste,

děkujeme moc za hezká slova, která jste na základě pobytu u nás napsal. Moc si vážíme toho, že se Vám v hotel Don Giovanni líbilo a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu