Vše v nejlepším pořádku, výborná cena za ubytování, dobrá poloha hotelu blízko centra, stanice metra přímo u hotelu, perfektní servis, pohodlné a velké pokoje včetně hezkého vybavení a nabízených pokojových služeb.

Poděkujte uživateli Barbora76.

Skvělá poloha hotelu, hned vedle stanice metra, příjemný personál, výborné snídaně, velký výběr, neustále doplňováno, pohodlné postele, čistota v celém hotelu, výhoda podzemních garáží v hotelu.
Doporučuji.

Poděkujte uživateli lenka032020.

Útulný, čistý rodinný pokoj s bohatou snídaní - neustále bylo doplňováno další jídlo, klimatizovaný, tichý (nebylo slyšet sousedy ani hluk z ulice), ochotný personál, metro blízko hotelu, živá hudba v přízemí.

Poděkujte uživateli kaletova.

Byli jsem ubytovaní v executive pokoji v jedenáctém patře. Líbilo se nám tam. Pěkný výhled. Snídaně dobré. Pokoj jsem vybral s koupelnou s vanou, dokonce byla maltovaná a ne nějaký plast.
Ale kvůli nedokonale zvládnutým procesům to nebylo úplně super, jak mohlo být.
Při rezervaci jsem byl ujištěn, že v ceně je vstup do executive lounge a wellness centra každý den.
První den jsem šel prohlédnout wellness centrum, nepustili mě tam, prý musím mít jakýsi voucher. Jdu na recepci, řeknu, že mám v ceně vstup do wellness. Prý nemám.
Tak ukážu vytištěné potvrzení pobytu, kde stojí: "V ceně pokoje je vstup do bussiness salonku a spa & fitness centra. Business salonek je otevřen denně od 7:00 do 22:00. Zde je pro hosty připraveno bohaté občerstvení doplněné 2x denně vč. kávy, čaje a nealkoholických nápojů."
Slečna mi řekla, že to znamená jeden vstup a dala mi ten papírek. Wellness centrum mělo vířivku mimo provoz, sauna a pára v pořádku. O další vstup jsem neusiloval.
Klimatizace první den nechladila. Druhý den jsem to reklamoval. Ráno to nahlásím, přijde údržbář, my jdeme pryč. Odpoledne klimatizace pořád nefunguje, zajdu zase na recepci, tam není, v čem je problém. Zavolají zase údržbáře, ten přijde, řekne, že to bude trvat dlouho, my jdeme pryč. Za dvě hodky jsme zpět a klimatizace funguje. Nevím, proč to nešlo na první pokus. To bylo docela otravné.
Závěr: Kdyby mě nenaštvalo to mrzení s klimatizací a problémy se vstupem do wellness, tak bych se to nebál doporučit dál. Umístění u metra je fajn. V executive lounge bylo jako občerstvení ovoce, koláčky, čaje, káva a pepsi nápoje. A dokonce i alkohol, kozel jedenáctka a víno.

Poděkujte uživateli RadekKujinek.

restaurace nabizi stale stejne jidlo nevalne kvality

Personal prijemny
Vyborne masaze
Skvela kadernice Sona
Minibar by mel byt na kazdem pokoji
Vice aktivit a nabidek pro deti, detske koktejly detsky koutek...

Poděkujte uživateli markd0b.