S dcerou jsme měly objednaný jeden z nejlevnějších pokojů. Pokoj byl výborný , úklid skvělý. Snad jediným negativem byl ranní hluk při navážení zboží a z přilehlých autobusových zastávek - ale jak píši, odpovídající ceně. Personál hotelu velmi vstřícný. Snídaně na 1* !!! Klavírista super!

Poděkujte uživateli 1Monika1970.

Trošku nám chyběla na pokoji lednička,což bych od 4-hvězdičkového hotelu očekávala,bez ohledu na to,že jsme měli pobyt za super cenu.Snídaně jsou zde skvělé,na vysoké úrovni,všude čisto ,úklid také na úrovni 4- hvězdového hotelu.Líbilo se nám.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli DanielaK4321.

Vše v nejlepším pořádku, výborná cena za ubytování, dobrá poloha hotelu blízko centra, stanice metra přímo u hotelu, perfektní servis, pohodlné a velké pokoje včetně hezkého vybavení a nabízených pokojových služeb.

Poděkujte uživateli Barbora76.

Skvělá poloha hotelu, hned vedle stanice metra, příjemný personál, výborné snídaně, velký výběr, neustále doplňováno, pohodlné postele, čistota v celém hotelu, výhoda podzemních garáží v hotelu.
Doporučuji.

Poděkujte uživateli lenka032020.

Útulný, čistý rodinný pokoj s bohatou snídaní - neustále bylo doplňováno další jídlo, klimatizovaný, tichý (nebylo slyšet sousedy ani hluk z ulice), ochotný personál, metro blízko hotelu, živá hudba v přízemí.

Poděkujte uživateli kaletova.