Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Hotel je u rušnější komunikace, obklopený hřbitovem a nemocnici :)
Nicméně i přesto ho hodnotím skvěle, dobrá dostupnost, perfektní služby, vynikající snídaně a velice ochotný a milý personál.
Byli jsme s dvěmi dětmi a naprosto spokojeni.

Poděkujte uživateli slamkatka.

Hotel s naprosto úžasnou dostupností za super ceny. Pokoje a vše kolem čisté. Příjemný personál, který vždy s úsměvem poradil a vyšel se vším vstříc . Výborné a bohaté snídaně. Určitě doporučuji!!! :-)

Poděkujte uživateli agi2710.

Vynikající snídaně, ochotný personál.. Dobrá poloha hotelu přímo u metra Želivského, čisté pokoje denně uklizeno, příjemný personál. Pakování podzemní garáže, poměrně velké pokoje 32m dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a postýlkou dostatečně místa. Jen u dětské postýlky by to chtělo dětskou peřinku a né velkou peřinu pro dospělého. Jinak vše super.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli dynamicktom.

Byly jsme zde s kamarádkou na výletu do Prahy. Pokoj byl parádní, čistý a postel pohodlná. Ocenily jsme wellness, executive salonek na střeše a krásným výhledem. Líbila se nám živá hudba, klavír každý den. Snídaně bohaté, spousta ovoce, chutné. Personál byl vstřícný. Celkové prostředí hotelu bylo nádherné a čisté, i ve výtahu zněla hudba. Se vším jsme byly spokojené moc. Jedinou výhradu jsme měli k večeři v restauraci Alegreto - losos s grilovanou zeleninou - nějak jsme čekaly v této cenové relaci trochu něco jiného, šlo si vyhrát se servírováním i s chutěmi...ale asi je to otázka vkusu. S hotelem jako takovým ale maximální spokojenost a určitě se rády brzy vrátíme!

Poděkujte uživateli banlau.
Recenzováno: 23. srpna 2020

.. Naprosto skvělé !! Pro pár ideální místo. Personál hotelu usměvavý a přátelský. Špičkový výběr jídel na snídani, nají se zde opravdu každý Jen mám ještě dotaz. Čím vám to tak hezky voní recepce ?? Tu vůni potřebujeme domů !! ❤️

Poděkujte uživateli kristyna-Chladova.