V hotelu se mi velmi líbilo. Příjemně působilo to, že ve vstupní hale hrál někdo na klavír. V hotelu bylo čisto, obsluha byla příjemná. Z pokoje jsem měla super výhled, postel byla pohodlná,koupelna čistá. Velmi mě příjemně překvapila snídaně, která byla výborná. Moc děkuji také za dočasné uskladnění kufru přes odjezdem.

Datum pobytu: září 2020
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli R0MANA96.

Doporučuji. hotel je čistý, personál ochotný. Výborné snídaně formou bufetu. Lokalita hotelu je nic moc, ale naštěstí je blízko MHD (cca 50 m). Vybavení pokojů (var. economy) je vyhovující, lehce retro. Postele jsou pohodlné.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli zdenek96.

Krásný hotel s výbornou dostupností MHD i vlastním parkováním, velmi milý, příjemný a ochotný personál, pestré a bohaté snídaně, čisté a klidné prostředí a jako bonus hotelový pianista ve vstupní hale :-)

Poděkujte uživateli jvasutova.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Hotel je u rušnější komunikace, obklopený hřbitovem a nemocnici :)
Nicméně i přesto ho hodnotím skvěle, dobrá dostupnost, perfektní služby, vynikající snídaně a velice ochotný a milý personál.
Byli jsme s dvěmi dětmi a naprosto spokojeni.

Poděkujte uživateli slamkatka.

Hotel s naprosto úžasnou dostupností za super ceny. Pokoje a vše kolem čisté. Příjemný personál, který vždy s úsměvem poradil a vyšel se vším vstříc . Výborné a bohaté snídaně. Určitě doporučuji!!! :-)

Poděkujte uživateli agi2710.