skvělý personál i služby, nemám žádné výhrady naopak jen pozitiva, dobře sehraný tým, který odvádí výbornou práci což jsem si mohl opět ověřit při mé druhé návštěvě hotelu.
Doporučuji všem je to příjemné místo kam se budu vždy při mých cestách do Prahy vracet, děkuji.

Poděkujte uživateli sedlak2005.

Hotel jsme navštívili už po druhé Byli jsme moc spokojení. Opravdu doporučuji. ❣️ Čisto, ve všem vám personál vyjde vstříc. Snídaně, velká nabídka a nemusíte se bát, že vstatene později a nic na vás nezbude. Taky klid a hezký výhled. Poprvé jsme byli v 8. patře a teď nám dali pokoj v 10. Opravdu nádhera. (v hotelu je také automat na jízdenky a na cigarety)

Poděkujte uživateli MiaEma.

Výborné umístění u stanice metra - hotel se kvělým východiskovým bodem pro cestování po Praze. Hotelové parkoviště za dobrou cenu ocení ten, kdo přijíždí do Prahy autem. V hotelu je výborné prostředí a servis. Snídaně byla bezkonkurenční.

Datum pobytu: srpen 2020
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli bflmpsvz.
Recenzováno: 9. září 2020

V hotelu se mi velmi líbilo. Příjemně působilo to, že ve vstupní hale hrál někdo na klavír. V hotelu bylo čisto, obsluha byla příjemná. Z pokoje jsem měla super výhled, postel byla pohodlná,koupelna čistá. Velmi mě příjemně překvapila snídaně, která byla výborná. Moc děkuji také za dočasné uskladnění kufru přes odjezdem.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli R0MANA96.
Recenzováno: 8. září 2020

Doporučuji. hotel je čistý, personál ochotný. Výborné snídaně formou bufetu. Lokalita hotelu je nic moc, ale naštěstí je blízko MHD (cca 50 m). Vybavení pokojů (var. economy) je vyhovující, lehce retro. Postele jsou pohodlné.

Poděkujte uživateli zdenek96.